Savaşçı Birsen (Sanem Yeles) Kimdir ?

Burak 19 Kas 2018 Oyuncu Kadrosu  0

Savaşçı Birsen Sanem Yeles Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Ekran en çok izlenen dizilerinden Savaşçı’ya yeni bir oyuncu dahil oldu. Bilindiği gibi Savaşçı dizisine daha evvel Doruk Şengezer ve Murat Han gibi oyuncular dahil olmuş aynı zamanda da Savaşçı dizisi kadrosundan Yıldız Çağrı Atiksoy ve Çağrı ŞENSOY gibi başarılı oyuncular ayrılmıştı.

Savaşçı dizisi kadrosuna yeni takviyeker de gerçekleşti ve Birsen isminde yeni bir karakter katıldı. Savaşçı dizisinde Birsen şahsiyeti dizide Selver Bozok’un yeğeni olarak dizinin kadrosunda yer alacak. Savaşçı dizisinde Birsen’i Sanem Yeles canlandıracak.  Sanem Yeles son olarak Kiralık Aşk ve Kızlarım İçin dizilerinde başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Sanem Yeles Kimdir ?

Sanem Yeles, 2 Eylül 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Eskişehirli’dir. Boyu 1,67 ve güncel kilosu 52 kg ağırlığındadır. Oyunculuk  eğitimini Odunpazarı Belediye Şov ve Sahne Sanatları Tiyatro Kısmı ve Venüs Dans Mektebi Latin Dansları eğitimi alarak gerçekleştirmiş ve bu alandaki maharetini aldığı 4 senelik Latin dansları eğitimi sonrası sergilemeye başlamıştır.

Oyunculuktan evvel garsonluktan anaokulunda yabancı dil hocalığına, çeşitli sektörlerde çalışmıştır. Daha sonra Eskişehir Kent Tiyatroları’nda tiyatro oyuncusu olarak çalışmıştır. Sanem Yeles’in oyunculuk alanında Türkiye’nin tanınan ve beğenilen biri olması 2011 senesinde yayınlanan Mor Menekşeler dizisi sayesinde olmuştur. Mor Menekşeler dizisinde Firdevs karakterini oynamıştır. Ardından Kiralık Aşk dizisinde Nihan karakterine hayat vererek maharetinin herkes tarafından fark edilmesini sağlamıştır.

Araba kullanma mevzusunda korkusu olduğunu söyleyen genç oyuncunun hayallerinden biri de bir anaokulu açmaktır.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Savaşçı Birsen (Sanem Yeles) Kimdir ?” üzerine 2 yorum

  1. erdal erman amasya dedi ki:

    ilk gördüğümden olası hayranım ve herşeyden çok ama çok seviyorum,yüce mevlam övmüşte yaratmış,ölürüm böyle çok ama çok müthiş güzelime

  2. erdal erman amasya dedi ki:

    merhaba KİRALIK AŞKTAN beri herşeyden çok ama çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.