Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı

ADMİN ADMİN 21 Ara 2019 Haberler  0

Sevilen dizi Savaşçı Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Savaşçı 22 Aralık Pazar akşamı 87. Bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Skandallarla dolu olan Savaşçı bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Savaşçı 15 Aralık bölümünün son sahnesinde Doğu Türkistan’da Türklere yapılan zulmü dile getiriliyordu ki  tam da o an Yayınlanan kanalda dizi kesildi ve normalde bittiği süreden 15dk erken bitirildi ve reklama girildi, reklamlardan sonra Savaşçı dizisi 86. Bölümünün özetine geçildi. Fox TV’nin izleyiciden tepki çeken bu hareketine karşın Yapımcı veya kanaldan herhangi bir açıklama gelmedi.

Savaşçı 87. Bölüm fragmanı hafta içinde yayınlandı. 15 Aralık gecesi Savaşçı dizisinin son sahnesini  izleyemediğimiz için açıkçası fragmandan da pek bişey anlamadık. Fragmanda Kaan Bozok’un bir askerini kaybettiği için ağlama sahnesi akıllara Batur ölecek mi soru işaretlerini de getirdi.

 

Savaşçı Batur Ölüyor mu?

Savaşçı son bölümünde öncü biriliğin başında olan Batur üsteğmenin üzerine Markus tarafından bir terörist grubu gönderilir. Batur herşeyi göze alarak askerlerinin zarar görmemesi için hemen harekete geçer ve teröristlerin karşısına kendini atarak askerlerini kurtarır. Kendisi terörist grubuyla savunmasız bir şekilde karşı karşıya kalmıştır. Duyulan şiddetli patlamalardan sonra doğal olarak  bütün askerler ve seyirciler Batur Üsteğmenin öldüğünü düşünmüştür.

Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Diziden Ayrılacak mı?

Savaşçı dizisinin usta oyuncularından biri olan Sertan Erkaçan bir süre daha bizimle olacak. 15 Aralık 90. Bölüm çekimlerinde Savaşçı dizisi setinde görülen Sertan’ın diziden ayrılmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Başarılı oyuncu Sertan Erkaçan diziye oldukça geç yani 3. Sezonda dahil olmuştu yönetmenin bu kadar başarılı göz dolduran bir karakteri diziden çıkaracağı aklımızın ucundan geçmemeli aynı zamanda Savaşçı dizi çekimleri 3-4 bölüm ilerden gittiği için 15 Aralık’ta sette görülen Sertan Erkaçan’ın diziden ayrılması söz konusu değil.

 

Savaşçı 87. Bölüm 2. Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.