Savaşçı Baran Kimdir? Mert ÖCAL Kaç Yaşında Sevgilisi

Burak 20 May 2017 Savaşçı  0

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna yakışıklı oyuncu Mert ÖCAL’da dahil oldu. Bilindiği üzere son olarak Aşk Yeniden dizisi ile ekranlara gelen yakışıklı oyuncu dizide canlandırdığı Ertan karakteri ile çok beğenilmiş farklı rollerde de yer alabileceğini bizlere ispatlamıştı.

İlk bölümü ile 9 nisan pazar günü ekranlara gelen Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna sonradan dahil olan Mert ÖCAL için Savaşçı dizisinin çok farklı bir yeri olacak. Zira Savaşçı dizisinde çekecekleri çok zorlu sahneler için Mert ÖCAL’da özel bir hazırlık yaptı.

Savaşçı dizisinde önemli bir karakter olan muhtemelen terörist Baran karakterine Mert ÖCAL hayat verecek. Peki Mert ÖCAL kimdir?

Mert ÖCAL 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Şuanda 35 yaşında olan Mert ÖCAL’ın yakışıklılığını fark edenler onun Best Model Of Turkey’e katılmasını istedi. Mert ÖCAL Best Model Of Turkey yarışmasında birinci oldu ve sonrasında katıldığı Best Model Of The World yarışmasında da birinci oldu. Türkiye’ye bir dönem damgasını vuran Unutma Beni isimli günlük dizide rol alan Mert ÖCAL mankenlik üzerinde de dünaynın sayılı defilelerinde boy gösterdi. Son olarak Aşk Yeniden dizisinde rol aldı.

Mert ÖCAL’ın Sevgilisi Kimdir?

Mert ÖCAL’ın sevgilisi uzun yıllardır ünlü manken model ve oyunu Yağmur ÜNAL

 

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir