Savaşçı Albay Kopuz Öldü mü? Murat Serezli Savaşçı Dizisinden Ayrıldı mı?

Burak 10 Eyl 2017 Haberler  0

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosu teni sezonda bir yandan güçlenirken diğer taraftan da kadrodan bazı ayrılıklar olduğunu öğrendik.

Savaşçı yeni sezona 10 eylül pazar akşamı başladı; bilindiği üzere sezon finalinde Kaan Binbaşı ve Albay Kopuz helikopter kazasında yaralanmışlar ancak yılmadan teröristle mücadeleye yaralı da olsa devam etmişti. Albay Kopuz için doktor harekete geçmişti. Doktor Albay’ı öldürüp terörle mücadele de Türk Silahlı Kuvvetlerinin acziyetini göstermek istemişti.

Doktor’un kadın teröristi Elmas ise şehre Albay Halil İbrahim Kopuz’u öldürmek için gelmişti. Albay’ın başının belada olduğunu ve teröristlerin bu işin peşini bırakmayacağını bilen komutan ise Kılıç timini Albay’ı korumak için görevlendirmişti; ancak ne yazık ki Yüzbaşı Kaan Bozuk ve timi bu görevi başarı ile yerine getiremedi ve Albay Kopuz’u koruyamadı.

Albay Kopuz öldü mü diyeceksiniz; size kesin cevabı vereyim Savaşçı dizisinde Albay Halil İbrahim Kopuz’a hayat veren Murat Serezli asla Savaşçı dizisinden ayrılmayacaktır. Savaşçı dizisinin Albay’ı olmadan dizinin bir anlamı olmaz. Bu nedenle Albay Kopuz Rojda’nın bu  saldırısından da kesin olarak kurtulacaktır.

Murat Serezli Savaşçı Dizisinden Ayrıldı mı?

Murat Serezli Savaşçı Dizisinden ayrılsa çok önceden sizlere bu haberi getirirdik zira sezon başında  Murat Serezli Savaşçı Dizisinden ayrılsa yeni bir dizi ile ekranlara dönmek için harekete geçer biz de bunun haberini alırdık

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Savaşçı Albay Kopuz Öldü mü? Murat Serezli Savaşçı Dizisinden Ayrıldı mı?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    kopuz albay ayrılırsa dizinin izlenme oranı çok düşer.pia da geri dönerse heyecanla bekleyiş artar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.