Savaşçı 23. Bölüm Özeti 3 Aralık Pazar Fragmanı

Burak 27 Kas 2017 Savaşçı  0

Savaşçı Dizisinde Heyecan Devam Ediyor. Bu Hafta Kılıç Timi Çok Çok Önemli Bir Operasyona Katılacak. İşte Savaşçı 23. Bölümde Yaşanacaklara Dair Tüyolar :

Fox TV’nin sevilen dizisi Savaşçı’da bu hafta olağan üstü bir operasyon yaşanacak. Bilindiği gibi geçen bölümde Yörük Haydar’ın polis olan kardeşi takip edildiğini farkedip abisine haber vermek üzere aramıştı. Bu sırada Kirkor  tarafından kaçırılmıştı. Yüzbaş Kaan ve İbrahim Albay Yörük Haydar’a yardım etmek üzere sınırı geçmişti. Kiliç Timi ve Haydar’ın adamları Kirkorun yanına giden araç konvoyunu durdurup Yörük haydar’ın polis olan kardeşini kurtarmıştı.

Azerbaycan ve Türkiye’nin ortak yürüttüğü ve dış güçleri rahatsız eden petrol boru hattı projesine Temo sabotajda bulunmuş ve mühendisleri tek tek alıkoymuştu. Mühendisleri kurtarmak üzere Azer’i ve Türk ordusunun özel kuvvetleri ortak bir operasyon düzenleyecekler. Tema’nın da olaya dahil olmasıyla Kılıç Timi zor durumda kalsa da Azeri ordusunun da desteğiyle mühendisler kurtulacak.

Savaşçı 23. Bölüm Fragmanı :

Fragman yayınlandığında sayfa güncellenecektir.

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir