Savaşçı 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Savaşçı 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisi 11. bölümü ile 10 eylül pazar akşamı yeni sezonunu açacak ve izleyicisi karşısına çıkacak. Savaşçı dizisi yeni sezona ilk başlayan diziler arasında yer alacak.

Fox Tv’nin en çok izlenen dizisi Savaşçı set ekibi 2. sezon çalışmalarına başladı. Bilindiği üzere 10. bölümü ile 18 haziran pazar günü sezon finali yapan Savaşçı dizisinde yeni sezon hazırlıkları 7 ağustosta yapılan genel toplantı ile başladı; ayrıca tatilden çıkan oyuncular asker performansının tekrar kazandırılması için yeniden eğitimlerin yapılması gerekmektedir.

Savaşçı dizisinin 2. sezon ilk tanıtımını Limon Film ilk sezonda çekilen görüntülerden yaptığı bir klipten hazırladı ve Kılıç Timi Eylül’de geri dönüyor hazır mısınız? diye sordu. Bilindiği üzere Limon Film ve oyuncular ile set çalışanları arasında yoğun tempodan kaynaklı sorunlar yaşanmıştı; 2017 2018 yeni sezonunda bu sorunların yaşanmaması için ekip sete erken çıkacak.

Savaşçı dizisinin 2. sezonunda Emre ve Galip kurtulacak ve Kılıç Timi ise helikopter kazasından kurtularak eksiksiz olarak yoluna devam edecek; en azından biz böyle olacağını düşünüyoruz.

[saributon]Savaşçı Yeni Sezon[/saributon] Ne Zaman Başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Savaşçı dizisinin yeni sezonundan görüntülerin ekranlara geleceği Savaşçı dizisinin 11. bölüm yeni sezon fragmanın çok kısa süre içinde muhtemelen ağustosun 3. haftasında yayınlanması bekleniyor. 

 

Savaşçı 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı

Savaşçı 2. Sezon 1. Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play