Savaşçı 17. Bölümde Kim Öldü? 22 Ekim Şehit Kim?

Güncelleme: 22.10.2017

Savaşçı dizisinde ne yazık ki tahmin ettiğimiz gibi Turan Başçavuş şehit oldu.

Savaşçı dizisi 17. bölüm fragmanı yayınlandı; yine bir şehit haberi yine bir hüzün. Limon Filmin yapımcılığını üstlendiği Savaşçı dizisinin 22 ekim pazar akşamı ekranlara gelecek 22. bölümünde çok acı dolu bir cenaze sahnesi yine izleyeceğiz.

Öncelikle şunu belirteyim ki sitemize gelen sorularda Savaşçı dizisinin 17. bölümünde Aslı’nın mı öldüğünü soranlar var bu konuda sizlere kesin bir cevap vereyim. Savaşçı dizisinde Aslı karakterine hiç bir şey olmadı; zira Savaşçı dizisinde Yıldız Çağrı Atiksoy’un sahneleri kesin olarak devam ediyor. Ölen Aslı değil Aslı kurtuldu.

Sonrasında bazı kullancılarımız Bayram’ın öldüğünü söylüyor ki Savaşçı  dizisi setinde Burç Kümbetlioğlu’da yerini alıyor. Sette çekimler devam ediyor; bu iki oyuncu da sette. Dizimize Temo karakteri ile giren ve doktorun oğlu olarak kendini tanıtan Burak Sarımola’nın hayat verdiği psikopat karakter tam bir cani.

Kılıktan kılığa giriyor ve çok güzel gizleniyor. Saha da Kılıç timine asla zarar verebilecek kapasite de birisi değil ancak şehirde tilki gibi nereden çıkacağı belli olmuyor ne yazık ki bu sezon canımızı çok yakacak. Gelelim şehidimizin kim olduğuna.

Bu konuda sizlere Hakan Dinçkol’un hayat verdiği Turan karakterinin yeni gelen set fotoğraflarında yer aldığını biliyorum ancak bu fotoğraflar bizlere yeni gelmiş olması yeni çekildiği anlamına gelmiyor; bu nedenle sizlere çok net Savaşçı dizisinden Hakan Dinçkol’un ayrıldığını yadan Savaşçı’da Turan Hüseyinoğlu şehit oldu diyemeyeceğim.

Savaşçı 17. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Savaşçı 17. Bölümde Kim Öldü? 22 Ekim Şehit Kim? (1 Yorum)