Savaşçı 11. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Savaşçı Yeni Sezon Fragmanı

Burak 14 Haz 2017 Savaşçı  0

Savaşçı 11. Bölüm 10 eylül pazar akşamı yeni sezonu açacak. Savaşçı 11. Bölüm 10 eylül 20:00 da izleyicisi ile buluşacak.

Güncelleme 01.08.2017 : Savaşçı dizisi yeni sezon çekimleri için oyuncular ve teknik ekip ile ilk toplantı Limon Film tarafından gerçekleştirildi. Toplantı da Savaşçı dizisinin 11. bölüm yeni sezon çekimlerinin 7 Ağustos Pazartesi günü başlaması kararı alındı. Savaşçı dizisi yeni sezon çekimleri erken başlamasına rağmen dizi planlanan tarihte yayınlanacak zira çoğu zaman bir hafta da bir bölüm çekilemeyecek zor şartlar sebebi ile. 

Fox Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden Savaşçı  dizisi 10. bölümü ile 18 haziran pazar akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Şimdi izleyici Savaşçı dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Savaşçı yeni sezonda neler olacak sorusunu sormaya başladı.

Savaşçı dizisi sezona aslında oldukça erken de veda etti. Genel olarak bakıldığında 10. bölümde sezon finali yapması izleyiciye bari yeni sezonda başlasaymış 10 bölümde sezon finali mi olur yorumlarına sebep oldu. Savaşçı dizisinin bu sezon en çok mücadele ettiği konu ise dizinin çekimlerinin çok zor şartlarda çekilmesi oldu. Kamera arkasında çalışan ekip ile kamera önünde çalışan oyuncular oldukça yoruldu zaman zaman büyük kavgalarda yaşandı. Bu nedenle Savaşçı  dizisi sezonu biraz erken kapattı.

Savaşçı dizisi 11. bölümde bence oldukça geç başlayacak. Beni tahminim Savaşçı dizisinin 11. bölüm eylül ayı sonunda 24 eylülde veya 1 ekim 2017 de yayın hayatına başlayacağı yönünde. Bu düşüncemin sebebi ise havaların çok güzel olduğu günlerde bile çekimler 15 16 saat çalışıp günlerce sürerken soğuk havalarda çekimlerin imkansıza yakın olacağı. Bu nedenle Savaşçı dizisi set ekibi kısa bir tatilin ardından hemen çekimlere başlayacak ve stok bölümler hazırlayacak. Savaşçı dizisi 10 Eylül Pazar 20.00’de FOX TV de yayınlanacak….

Savaşçı dizisinin stok bölümü olmadığı için çekimler çok uzun sürdü; ekip uykularından feda etti ancak izleyiciye iyi bir dizi izlese de kamera arkasında yaşanan protestolar kavgalar dizinin kötü yönüyle akıllarda kalmasına sebep oldu.

Savaşçı 11. Bölümde Neler Olacak?

Savaşçı dizisinin yeni sezonunda Aslı ve Kağan aşkı izleyici için müthiş bir hikayeye dönüşecek. Aslı hainlerin gerçek yüzünü görecek ve milliyetçi bir akademisyen ve asker sevgilisi olacak. Tabi terör örgütünün karşısına geçen Aslı teröristler tarafından kaçırılacak be ölüm tehlikeleri atlatacak.

Savaşçı 11. Bölüm Fragmanı

 

Savaşçı 26 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?
Savaşçı Batur (Sertan Erkaçan) Ölecek mi? Savaşçı 22 Aralık Pazar Fragmanı
Savaşçı Funda Turaç Diziden Neden Ayrıldı?
Savaşçı Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 4. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

“Savaşçı 11. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Savaşçı Yeni Sezon Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Azat dedi ki:

    Cok çabuk oldu ya nasil dayanacaz

  2. Ahmet dedi ki:

    Helal olsun ya size böyle bir film yok.ama sezon finali nedir be böyle bir film halktan 1veya 2 ay uzak kalırsa ne olacak

  3. Berat dedi ki:

    Savaşçı Dizisi 100 veya 200 Bölüm Oynamasını İsterim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.