Sarı Melekler Taksici Olga Kimdir ? (Irina Ivkina)

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen Sarı Melekler dizisi bir dönemin efsane Cennet Mahallesi’nden tanıdığımız Çağla Şikel ve Ali Şan’ın başrollerde olduğu bir dizi olacak. Dizide Taksicilerin yaşadığı zorlu hayatın bazen komik yanlarını bazen de başlarına gelen kötü olayları sıcak bir mahalle ve aile ortamını anlatılacak. Sarı Melekler dizisi daha önce yayınlanan Akasya Durağı ve Çiçek Taksi benzeri bir dizi olacak…

Deniz Çelebi ve Levent Gürkan’ın yöneteceği “Sarı Melekler” dizisinin senaryosunu ise Resul Ertaş yazacak. Dizinin yayın tarihi henüz belli değilken 2018 yılımda yayınlanması bekleniyor. Dizide Taksici Olga karakterini de İrina Ivkina oynayacak. 

Irina Ivkina Kimdir ?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Sarı Melekler dizisinde Taksici Olga karakterini oynayacak olan Irina Ivkina 7 Mayıs 1988 tarihinde Rusya‘da doğmuştur. 2010 yılında çekilen Ferman Toprak’ın Mavi Mavi klibinde oynayan güzel oyuncu 2015 yılında vizyona giren Ali Baba ve 7 Cüceler filminde Cem Yılmaz ile birlikte başrol oynamıştır. Ayrıca Casper ve Tutku reklamlarında da rol almıştır.

Irina Ivkina bir çok firmanın da fotomodelliğini de yaparken koşu sporu ile de ilgilenmektedir. Düzenli olarak maratonlara katılan  Irina Ivkina Emrah Şahin ile evli ve bir de çocukları vardır.

Sarı Melekler Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı bu video bilgi amaçlıdır.

 

 

 

dizibilgi google play