Sarı Melekler Metin Kimdir? Ali Şan Biyografisi ve Resimleri

Burak 08 Eyl 2017 Haberler  0

Sarı Melekler dizisi oyuncu kadrosu belli oldu. Kanal D’nin yeni dizisi Sarı Melekler’de Metin karakterine Ali Şan hayat verecek. Mahalle sıcaklığında taksicilerin zorlu yaşamını ve durak hayatını anlatacak olan Sarı Melekler dizisinde ayrıca mahalle sıcaklığı da izleyiciye yansıtılacak.

Sarı Melekler dizisinde Ali Şan taksi şoförü Metin karakterine hayat verecek. Metin’in Füsun adında bir eşi ve Bilge adında bir de kızı olacak. Metin’in eşi Füsun ise bir pastahane işletmecisi olacak.

Sarı Melekler Metin Kimdir?

Metin çok dürüst bir taksicidir. Birazcık da saftır. Kardeşi Çetin ile de bir türlü anlaşamaz. ÇEtin çok aç gözlü çokta yalancıdır.

Ali Şan Kimdir?

Her ne kadar Ali Şan olarak bilinse de gerçekte Ali Şan’ın ismi Serkan Burak’tır. 1976 yılında İstanbul Kasımpaşa’da dünyaya gelen Serkan Burak 41 yaşındadır. Serkan Burak aslen Bingöl’lüdür. Okuyamayan Ali ŞAN 21 yaşında Prestij Müzik ile müzik piyasasına girdi.  Daha sonra Mustafa Toopaloğlu’nun da desteğini alan Ali ŞAN İstanbul TEknik Üniversitesi konservatuvar bölümüne kayıt yaptırdı. Türkiye’nin ünlü türkücü şarkıcılarından olan Ali Şan 1988 yılında Aynalı Tahir dizisi ile ekranlarda da yer aldı. Bir çok dizide de yer alan Ali ŞAN son olarak Cennet Mahallesi dizisinde yer almış ve bir çok programda da sunucu olarak yer almıştır.

Son olarak Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile nişandan ayrılmıştır.

Ali Şan  Fotoğrafları

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir