Sana Kalbimi Verdim Ne Zaman Başlayacak?

Burak 04 Ağu 2017 Haberler  0

Sonunda Kanal D ile Yasin Uslu arasında yeni sezonda ekranlara gelecek yeni bir dev proje için imzalar atıldı. Başarılı yönetmen Yasin Uslu kabul olan projesi için hemen oyuncu seçimi ve cast çalışmalarına başlandı. İlk teklif ise Birce Akalay ve İbrahim ÇELİKKOL’a gitti.

Sana Kalbimi verdim dizisi konusu itibari ile Hint dizilerinden Yalancı Bahar’a benziyor; zira Sana Kalbimi Verdim dizisinde geçmişte kadınlar ile ilgili yaşadığı kötü deneyimler sebebi ile kalbine set çeken bir adamın yıllar sonra hayatına zorla giren güzel bir kadın tarafından düşüncelerinin değiştirilmesi anlatılacak. 

Sana Kalbimi Verdim dizisinin kesin yayın tarihi şunanda belli olmasa da en geç ocak 2018’de izleyicisi karşısına çıkarılması bekleniyor; eğer her şey planlandığı gibi giderse tahminen Sana Kalbimi Verdim  dizisi ekim kasım aylarında sete çıkacak.

Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın imzası ile ekranlara gelecek Sana Kalbimi Verdim  dizisinin senaryosu ise izleyici tarafından merakla bekleniyor; zira bu senaryoyu gören tüm oyuncuların gelen teklifi kabul etmesi bekleniyordu ancak ilk red cevabı son olarak Kiralık Aşk dizisinde yıldızı parlayan Elçin Sangu’dan geldi.

“[saributon]Sana Kalbimi Verdim[/saributon]” Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter listesi için tıklayınız.

Sana Kalbimi Verdim Tanıtımı

Şuanda yayınlanmadı

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir