“Sana Kalbimi Verdim” Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 04 Ağu 2017 Haberler  0

Sevda Kuşun Kanadında, Seddül Bahir 32 Saat, Kocamın Ailesi, Hatasız Kul Olmaz dizilerinin yönetmeni Yasin Uslu’dan bomba bir dizi daha geliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizinin senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın kaleme alacak. Kanal D ‘de yeni sezonda başlayacak olan dizinin ismi “Sana Kalbimi Verdim” olarak netleşti. Dizi için İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay ile görüşmeler sürüyor.

İbrahim Çelikkol Kimdir ?

14 Şubat  1982 yılında doğmuştur. İzmitlidir. Oyunculuk yılları öncesinde Basketbol ile uzun bir süre vakit geçirmiştir. 187 cm boyundadır.Basketbolu bıraktıktan sonra ağırlıklı olarak Oyunculuk eğitimine önem vermiştir. Keşfedilmesi ise Ünlü Yönetmen Osman Sınav tarafından olmuştur.2008 Yılında Osman Sınav Tarafından yapılan dizi Pars’da Başrol oyunculuğunu yapmıştır. Son olarak ise 2014 yılında Reaksiyon adlı dizide oynamıştır.

Birce Akalay Kimdir ?

19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseyi 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği Bölümünde az bir süre okuduktan sonra yarıda bırakıp 2010 yılında Haliç Üniversitesinde Konservatuvar okuyarak tamamlamıştır. Son olarak Küçük Ağa dizisinde rol almıştır. Bundan 1 yıl Sarp Levendoğlu ile boşanmıştır.

Nur Fettahoğlu

1980 doğumlu olan spiker ve oyuncu Nur Fettahoğlu 36 yaşındadır. ‘Aşk-ı Memnu’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Filinta’ dizilerine rol almıştır.

Muhammet Uzuner

Cahit Gök

Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol almıştır.

Arzu Gamze Kılınç

son olarak  ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve İntikam dizilerinde rol almıştır.

Sana Kalbimi Verdim Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

““Sana Kalbimi Verdim” Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri” üzerine 1 yorum

  1. xxx dedi ki:

    İbrahim celikkol super…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.