Şampiyon

Şampiyon Dizisi 2. Bölüm Özeti 19 Eylül Fragmanı
Şampiyon Dizisi 12 Eylül de yayınlanan ilk bölümü ile büyük beğeni topladı. Tolgahan Sayışman’ın başrolünde yer aldığı Şampiyon dizisi  Boksör Fırat Bölükbaşı’nın hayatını anlatıyor. Şampiyon’da oğlunun tedavisi için yaşadığı zorluklar..
dizibilgi google play
Şampiyon Dizisi 1. Bölüm Fragmanı
Şampiyon Dizisi Eylül ayında Trt 1 de seyircisi ile buluşmaya hazır. Diziden ilk fragman yayınlandı. Dövüş sahneleri için özel eğitim alan Tolgahan Sayışman dizide Başrolde ve  Emir Özyakışır, Erdal Özyağcılar..
Hangi Dizi Nerede Çekiliyor? 2019-2020
Yeni Sezonun başlamasına az bir zaman kala kanallar yeni dizi projelerini açıklıyor ve seyirci de bu yeni dizilerin oyuncu kadrosunu, konusunu ve nerede çekildiğini merak ediyorlar. Biz de siz değerli..
Şampiyon Harun (Vedat Erincin) Kimdir?
Trt 1 de yayınlanacak olan Şampiyon dizisi Harun Kim? Şampiyon dizisine katılan oyuncu Vedat Erincin dizide hangi rolde oynuyor? Şampiyon dizisinde Harun rolünü kim canlandırıyor? Şampiyon Harun Vedat Erincin Kimdir?  ..
Şampiyon Dizisi Kerem (Halit Özgür Sarı) Kimdir?
Şampiyon dizisinin kadrosu giderek belirmeye başladı. Şampiyon dizisine katılan isimlerden birisi de Halit Özgür Sarı oldu. Şampiyon dizisinde Kerem olarak Suna’nın Yeğenine hayat verecek olan Halit Özgür Sarı’yı yakından tanıyalım...