Şampiyon

Şampiyon Harun (Vedat Erincin) Kimdir?
Trt 1 de yayınlanacak olan Şampiyon dizisi Harun Kim? Şampiyon dizisine katılan oyuncu Vedat Erincin dizide hangi rolde oynuyor? Şampiyon dizisinde Harun rolünü kim canlandırıyor? Şampiyon Harun Vedat Erincin Kimdir?  ..
Şampiyon Dizisi Kerem (Halit Özgür Sarı) Kimdir?
Şampiyon dizisinin kadrosu giderek belirmeye başladı. Şampiyon dizisine katılan isimlerden birisi de Halit Özgür Sarı oldu. Şampiyon dizisinde Kerem olarak Suna’nın Yeğenine hayat verecek olan Halit Özgür Sarı’yı yakından tanıyalım...
Şampiyon Dizisi Tansel Mehmet Bozdoğan Kimdir?
Şampiyon dizisinde Kafkas’ın boks menejeri Tansel’i Mehmet Bozdoğan canlandıracak. TRT’nin BSK Yapım / Çağrı Bingüller imzalı ‘Şampiyon’ dizisinin çekimleri 26 Temmuz’da başlayacak. Şampiyon Dizisi Tansel Mehmet Bozdoğan Kimdir? 4 Haziran..
Şampiyon Dizisi Zafer (Erkan Avcı) Kimdir?
Şampiyon dizisine Erkan Avcı da katıldı. Şampiyon dizisi yeni dönemde TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak. TRT’nin BSK Yapım / Çağrı Bingüller imzalı ‘Şampiyon’ dizisinin çekimleri 26 Temmuz’da başlayacak. Şampiyon Dizisi..
Şampiyon Dizisi Mücella (Bahar Süer) Kimdir?
Şampiyon dizisinde Kafkas’ın yengesi Mücella karakterini Bahar Süer canlandıracak.     Bahar Süer Kimdir? 2016 yılında Seksenler dizisine Emel karakteri ile katılarak oyunculuk kariyerine başlayan Bahar Süer, en son Yeni..
Şampiyon Dizisi Yaman Günaltay (Erdal Özyağcılar) Kimdir?
Erdal Özyağcılar, Tolgahan Sayışman’ın oynadığı Fırat’ı ‘Kafkas’ yapan, hayata ve ringe dair her şeyi öğreten ‘Yaman Günaltay’ karakterine hayat verecek. Yapımını BSK Yapım’ın, yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’in üstlendiği..
Şampiyon Dizisi Güneş (Emir Özyakışır) Kimdir?
Trt1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Şampiyon dizisinde Güneş karakterini Emir Özyakışır canlandıracak. Tolgahan Sayışman’ın başrol olduğu dizide onun oğlunu Emir Özyakışır canlandıracak. Daha Gülperi’de Can karakterini oynayan küçük oyuncu,..