Şampiyon Dizisi Kerem (Halit Özgür Sarı) Kimdir?

Şampiyon dizisinin kadrosu giderek belirmeye başladı. Şampiyon dizisine katılan isimlerden birisi de Halit Özgür Sarı oldu. Şampiyon dizisinde Kerem olarak Suna’nın Yeğenine hayat verecek olan Halit Özgür Sarı’yı yakından tanıyalım.

Şampiyon Dizisi Kerem Halit Özgür Sarı Kimdir?

İlk kez Diriliş Ertuğrul dizisi ile ekran karşısına çıkan, seyirci ile buluşan Halit Özgür Sarı, 1993 İstanbul doğumludur. 1.78 boyunda, 70 kilodur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Halit Özgür Sarı, Esra Kızıldoğan ile Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye’de oyunculuk üzerine eğitim aldı. Oyunculuk eğitimlerinin ardından dizilerde ve reklam filmlerinde rol almaya başlayan oyuncu, Enginay Kanat Menajerliğe bağlı olarak çalışıyor.

İlk dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman karakterini canlandırmıştır. ikinci olarak Hakan Muhafız dizisinde yer alan oyuncunun 3. Dizisi Şampiyon dizisi olacak ve Şampiyon dizisinde Kerem’e hayat verecektir.

dizibilgi google play

Şampiyon Dizisi Kerem (Halit Özgür Sarı) Kimdir? (5 Yorum)

  1. halit abi iyiki varsin. benim daha 11 yasim var. Simdiye kadar hic bir diziyi bu kadar sever izememisdim sampiyon dizisini coook seviyorum ic bitmesini istemiyorum