Şampiyon Dizisi Güneş (Emir Özyakışır) Kimdir?


Trt1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Şampiyon dizisinde Güneş karakterini Emir Özyakışır canlandıracak.

Tolgahan Sayışman’ın başrol olduğu dizide onun oğlunu Emir Özyakışır canlandıracak. Daha Gülperi’de Can karakterini oynayan küçük oyuncu, oradaki rolü ile çok sevilmiş ve başarılı oyunculuğuyla da konuşulmuştu. Emir Özyakışır, Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman’ın oğlu Güneş’i oynayacak.

Şampiyon Dizisinin Konusu

‘Kafkas’ lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

Şampiyon Dizisi Güneş (Emir Özyakışır) Kimdir?

Güneş, ‘Kafkas’ lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın oğlu.

Emir,12 Ağustos 2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emir Özyakışır Şuan için İlk Okul Öğrencisidir. Aynı Zamanda hem mankenlik, hem de oyunculuk yapmaktadır. Bunun dışında Abc gibi birçok reklam filminde de yer almıştır.

Masum Değiliz, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Gülperi dizilerinde yer almıştır. Gülperi dizisinde Can karakterine hayat vermiştir.

İlk dizi deneyimini Bu Şehir Arkandan gelecek dizisi ile yaşamış; daha sonra ise Masum Değiliz dizisinde ve en sonda Gülperi dizisinde rol almıştır.

Türkiye’nin ilk konsept bebek ve çocuk fotoğrafçısı Zerin Kültüral tarafından kurulan cast ajansı Zerin Kültüral’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Satranç oynamayı seven Emir Şehir Koleji öğrencisi ve okullar arası 3. lük derecesi var. Kendisi çok tatlı ve gelecekte çok yakışıklı biri olarak ekranlarda başrol oyuncusu olarak yer alacak birisi Maşallah diyelim kendisine başarılar diliyoruz.

Emir Özyakışır Resimleri

dizibilgi google play