Sak Dizisinin Vedat’ı Çukur Dizisinde Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir?

Burak 28 Mar 2019 Çukur  0

Sen Anlat Karadeniz dizisinde psikopat Vedat karakterine hayat veren ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu’nun Çukur dizisinin kadrosuna katıldığı iddia edildi.

Mehmet Ali Nuraoğlu’nun Karakuzuların başına geçeceği ve ilerleyen bölümlerde seyircileri büyük sürprizlerin beklediği iddia edildi.

Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir?

Mehmet Ali Nuroğlu, 7 Eylül 1979 tarihinde İstanbul’da doğdu. Boyu 1.78. Kilosu 77. Babası subay olduğu için tayinlerle, kız kardeşi ve annesi ile Patnos, Kıbrıs, İstanbul, Tekirdağ, Ankara gibi yerlerde yaşamış.
(ODTÜ) Orta Doğu Teknik Üniversitesi felsefe bölümünde 3 yıl birinci sınıfı okuduktan sonra, lise yıllarında okul kulüplerinde başladığı tiyatro oyunculuğunu meslek edinmeye karar verdiği için ayrılıp Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girmiştir.


Devlet Tiyatrolarında görev aldı. Semih Sergen’in asistanlığı yaptı. Konservatuvarın üçüncü sınıfında da TRT’deki “Yuvadan Bir Kuş Uçtu” dizisinde minik bir rol aldı. Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı diziden teklif alınca İstanbul’a geldi.

“Salvador Dalí Göndermeleri İçimi Isıtıyor” adlı tiyatro oyununda oynadı.

Mehmet Ali Nuroğlu 2009 yılında evlendiği Selin Şekerci’den 25 Nisan 2011 tarihinde ayrıldı.

Mehmet Ali Nuroğlu Selin Şekerci’den ayrıldıktan sonra ekim 2011 yılında Çiçek Gülsen ile evlendi.

MEHMET ALİ NUROĞLU ÇUKUR’A KATILACAK MI?

Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden biri olan ‘Sen Anlat Karadeniz’de ‘Vedat’ karakterine hayat veren Mehmet Ali Nuroğlu geçtiğimiz günlerde dizide senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı.

Nuroğlu’nun Çukur’a katılıp katılmayacağı henüz belirsizliğini korurken, Çukur dizisinde ‘Çeto’ karakterine hayat veren Erkan Avcı’nın diziden ayrılması da iddiaları güçlendirdi.

Medyada yer alan haberlere göre, Mehmet Ali Nuroğlu’nun Çukur’a dahil olmasıyla birlikte ‘Karakuzular’ ile bağlantısı olan bir karaktere hayat verecek ve ‘Koçovalı’ ailesinin yeni düşmanı olacak.

Mehmet Ali Nuroğlu’ndan Açıklama

Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılan Mehmet Ali Nuroğlu’nun, Pazartesi akşamının reyting rekortmeni dizisi Çukur’a transfer olacağı iddia edildi. İddia üzerine Mehmet Ali Nuroğlu’ndan konuyla alakalı açıklama geldi.

Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil’in başrolünde olduğu ve çatışma sahneleriyle sosyal medyanın gündeminde olan Çukur’a transfer olacağı iddia edilen Nuroğlu, böyle bir şeyin söz konusu olmadığını belirtti.

Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız. Siz ne dersiniz? Vedat yani Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisinde oynasın mı?

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sak Dizisinin Vedat’ı Çukur Dizisinde Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ewet oynasyn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.