Şahin Tepesi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Burak 26 Ara 2018 şahin tepesi  0

Atv’de yayınlanan Şahin Tepesi erken final yapıyor. Ay Yapım’ın atv için çektiği Şahin Tepesi dizisi için final kararı alındı. Hilal Saral’ın yönettiği dizi bu cuma yayınlanacak 6. bölümüyle ekrana veda edecek.

13 bölüm garantisi olduğu konuşulan diziyle ilgili son günlerde ise reytingleri beklentiyi karşılamadığı için 8. bölümde final yapacağı söylentisi kulaktan kulağa yayılıyordu.

Atv nin resmi internet sitesinde yer alan yayın akışında da final olarak belirtilen dizi Şahin Tepesi 6. Final bölümü ile 28 Aralık 2018 cuma akşamı ekranlara veda edecek.

Başrollerinde, Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Leyla Tanlar, Aybüke Pusat, Murat Aygen gibi oyuncuların yer aldığı, “Şahin Tepesi” dizisi için final kararı alınmıştı. Atv’de Cuma akşamları yayınlanan yapım, 28 Aralık Cuma günü son bölümünü yayınlayarak, ekranlara veda edecekti. Ancak oyuncular bu duruma tepkisiz kalamadı.

Dizinin oyuncularından Zerrin Tekindor, Murat Aygen, Leyla Tanlar ve Aybüke Pusat’ın twitter hesaplarında, 26 Aralık Çarşamba akşamı saat 18.30 sularında peş peşe aynı şeyi yazdıkları görüldü. “Şahin Tepesi kanal değiştirsin” şeklinde bir talepte bulundular. Ayrıca diziyi sevenler, “Şahin Tepesi Bitmesin” diye de, hashtag oluşturarak, başka bir kanalda yayın hayatına devam etmesi konusunda istek de bulundular.

BAŞKA BİR KANALA GEÇECEK Mİ?

Reytinglerin beklenilenin altında olmasına rağmen, diziyi izleyip takip eden kişi sayısı oldukça fazla görülüyor. Oyuncularında diziye bu denli sahip çıkmak istemeleri, seyircinin hoşuna gidiyor. Devam etmesi için onlara twitter üzerinden destek veriyorlar. Dizi şu anda bitecek gibi gözükse de, bu talepler doğrultusunda, başka bir kanalla anlaşmaya varıldığında devam edebileceği görülüyor. Ancak bu konunun henüz bir netlik kazanmadığı da biliniyor. Diğer kanallarla görüşülmeye başlanıp, bir transfer durumu olduğunda gerekli bilgiyi aktaracağız.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.