Rüzgarın Kalbi Dizisi Yeni Bölüm ve Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman

Rüzgarın Kalbi Dizisi Tekrarları

1Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Rüzgarın Kalbi 20 ağustos cumartesi günü ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Film Evi’nin yapımcılığını üstlendiği Rüzgarın Kalbi dizisinin başrollerinde ise Deniz Baysal, Burak Serdar Şanal, Başak Daşman veMehmetcan Mincinozlu gibi isimler yer alıyor.

Rüzgarın Kalbi Dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterleri için[mavibuton] tıklayınız [/mavibuton]

Rüzgarın Kalbi Dizisi ilk bölümü ile 20 Ağustos Cumartesi akşamı izleyicisi ile buluştu.

Senaryosunu Özge Efendioğlu’nun yazdığı, yönetmenliğini ise Filiz  Gülmez Pakman’ın yaptığı Rüzgarın Kalbi Dizisinin yaz sezonun sonunda izleyici ile buluşması Rüzgarın Kalbi Dizisi için çok büyük şans oldu.

Rüzgarın Kalbi Dizisi yeni sezon öncesi tam yaz dizileri final yapmaya başlamışken ve izleyici televizyon karşısına çıkmışken yayınlanmaya başlayacak. Ayrıca Rüzgarın Kalbi dizisinin yaz sezonunda başlaması tekrarları ile de oldukça fazla ekranla geleceğini anlamına gelir.

Rüzgarın Kalbi Dizisi  Yeni Bölüm Tekrarı

21 Ağustos Pazar günü 16:15 de ilk bölüm tekrarı ile ekranlarda olacak. 

21 Ağustos Pazar 21:45 de yeni bölüm tekrarı ile ekranlarda olacak.

 

Rüzgarın Kalbi dizisinin yeni bölüm tekrarı dizi yayınlandıktan hemen sonra tekrarı ile de ekranlara gelecek. Böyelikle her cumartesi Rüzgarın Kalbi dizisi yeni bölüm ve yeni bölüm tekrarı ile ekranlara gelecek; ayrıca Rüzgarın Kalbi dizisinin hafta içi gündüz kuşağı ve gece kuşağında da tekrarları yayınlanacak.

Rüzgarın Kalbi dizisi şuanda yayın akışına girmemesi sebebi ile size kesin tekrar günlerini aktaramıyoruz; ancak Rüzgarın Kalbi dizisi başladığında 22 ağustostan sonra tekrarlarını sizlerle buluşturacağız.

Rüzgarın Kalbi Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta

Rüzgarın Kalbi dizisi cumartesi günleri 20:30 da Fox Tv ekranlarında.

Rüzgarın Kalbi Tanıtım Fragmanı

 

rüzhgarın kalbi kanalı