Rüzgarın Kalbi Dizisi Tuttu mu Reytingleri Nasıl?

Rüzgarın Kalbi Dizisi Tuttu mu?

[kirmizitext]Güncelleme [/kirmizitext]: [saritext]Rüzgarın Kalbi Dizisi ne yazık ki tutmadı.  Rüzgarın Kalbi Dizisi 9 . bölümü ile 24 ekim pazartesi final yaparak ekranlara veda edecek.[/saritext]

12222Başrollerinde Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın yer aldığı Rüzgarın Kalbi Dizisi  ilk bölümü ile 20 Ağustos Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Rüzgarın Kalbi dizisinin cumartesi günü yayınlanması yeni sezonda güçlü rakiplerinden onu koruyor; ancak bakalım diğer kanallar hangi projelerini cumartesi gününe koyacak.

2016 2017 yeni sezonunda hangi dizi hangi gün yayınlanacak? Detaylar için [mavibuton]Tıklayınız. [/mavibuton]

Rüzgarın Kalbi Dizisi Tüm Bölüm Reytingleri

Rüzgarın Kalbi Dizisi 1. bölümde 3.01 reytingle kendisine 1. sırada yer bulabildi.

Rüzgarın Kalbi ilk bölüm performansı ile ne yazık ki bekleneni veremedi. Rüzgarın Kalbi dizisi her ne kadar gününde birinci olsa da aldığı reyting ile sevindiremedi.

Rüzgarın Kalbi Dizisi tanıtımına Fox Tv tarafından yoğun mesai harcandı; ancak beklenen bulunamadı. Rüzgarın Kalbi Dizisinin beklenen reytingi alamamasında Rüzgarın Kalbi dizisinin konusunun çok klişe olması da etkili olmuş olabilir.

Yaz sezonu dizilerine benzeyen konusu ile yeni sezonda Rüzgarın Kalbi dizisinin işinin zor olduğu aşikar.

 Rüzgarın Kalbi Dizisi devam edecek mi?

Rüzgarın Kalbi dizisi yapımcısı Film Evi ile Fox Tv arasında 13 bölümlük kesin yayın anlaşması imzalandı. Bu durumda  Rüzgarın Kalbi dizisi çok önemli bir reyting sorunu yaşamazsa en az 13 bölüm devam edecek.  Rüzgarın Kalbi Dizisi eğer sevilmez ise kasım 2016 da final yaparak ekranlara veda edebilir

Rüzgarın Kalbi Dizisi Tuttu mu Reytingleri Nasıl? (11 Yorum)

  1. Başka bir kanalda devam etsin madem sorun kanalda ise yeterki dizi bitmesin yeniden yayınlansın

  2. Neden diger diziler gibi her dakika ruzgarin kalbi dizisini n fragmani yayinlanmior ? Lotfan bu dizi erken bitmemeli .