Rüya Dizisi Neden Yayınlanmıyor? Rüya Dizisi Neden Yok

Burak 10 Tem 2017 Rüya  0

Rüya dizisi 9. bölümü ile 17 eylül pazar akşamı final yaptı bu nedenle de artık pazar akşamları ekranlarda olamayacak. Rüya 24 eylül pazar final yaptığı için izleyicisi karşısında olamayacak.

Baş rollerinde  Filiz Küçükköse ve Ceyhun Mengiroğlu’nun oynadığı  yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı  Rüya dizisinin Show Tv ekranlarında 11 Temmuz Salı günü izleyicisi ile buluşması  bekleniyordu. Ancak yapılan açıklamayla dizinin 18 temmuz akşamı 20.00’de seyircisiyle buluşacağı belirtildi.

Dram tarzında olacağı açıklanan Rüya dizisinde fakir bir genç kızla zengin bir iş adamı olan gencin imkansız aşk hikayesi konu alınacak. Gold Filmin yapımcılığını üstleneceği Rüya dizisinin senaristliğini ise Funda Alp yapacak.

Dizinin senaristliğini yapan Faruk Turgut Twitter hesabından yaptığı duyurda ”Bir hafta geçiktik.özür dileriz.RÜYA haftaya 18 Temmuz salı başlıyorrrrrrrrrrrr.” diyerek dizinin 18 temmuzda başlayacağını duyurdu. Diziyi merakla bekliyoruz.

Rüya Dizisi 1. Tanıtım

Rüya Yeni Sezonda Devam Edecek mi? İşte Kesin Cevap
Rüya Ne Zaman Final Yapacak? Rüya Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak
Rüya Dizisi Tanıtım Fragmanı 19 Haziran
Rüya Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

“Rüya Dizisi Neden Yayınlanmıyor? Rüya Dizisi Neden Yok” üzerine 2 yorum

  1. Elif dedi ki:

    Çok güzal bir dizi Rüýa

  2. Anonim dedi ki:

    Leyla ile Mecnun’un senaristi Burak Aksak’tı. Funda Alp yapımcısıydı. Düzgün haber yapın lütfen. Her hatanızı biz düzeltiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.