Rising Star Türkiye 2. sezon Ne Zaman Final Yapacak Bitecek 2016

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Rising Star Türkiye 2. sezon 2016 Final Tarihi Belli oldu mu? İşte detaylar

Rising Star Türkiye 2. sezon final resimleriYılmaz Morgül, Emine Sandal, Mustafa SANDAL ve İrem Derici’nin Jüri koltuğunda yer alacağı Rising Star Türkiye 2. sezon 11 temmuz 2016’dan beri izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

İlk bölümü ile 11 temmuz pazartesi günü ekranlara gelen ve başarılı bir performans göstermeyi başaran Rising Star Türkiye final tarihi eylül ayı sonu ekim ayı başı olarak açklandı.Rising-Star-Türkiye-final

2016 yaz sezonunda haftada iki gün izleyici ile buluşması beklenen Rising Star Türkiye 2. sezonun eylül 2016 da final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor

Eylül ayının ortalarında ise Rising Star Türkiye 2. sezonun yerine yeni jüri üyeleri ile O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Tv8 ekranlarında olacak.

Rising Star Türkiye 2016 eylül ayın sonunda ekranlara veda edecek.

Rising Star Türkiye 2. Sezon Şampiyonu Nasıl Belirlenecek?

Rising Star Türkiye 2. sezonda sahneye çıkan her yarışmacı, performansı sona erene kadar seyirci ile arasında duran led ekranı jüri ve sizlerden aldığı oylarla yukarı kaldırmaya çalışacak. TV8 Yan Ekran Uygulaması ile izleyici ve uzman jürinin anlık verdiği oylar yarışmacıyı finale bir adım daha yaklaştıracak.

READ  Rising Star Türkiye 2. sezon 2016 ne zaman başlayacak