Rengarenk Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi Ne Zaman Final Yapacak

Rengarenk Dizisi Yeni Sezonda Olacak mı?

Rengarenk Dizisi 2. sezon8 temmuz cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Ntc Medya’nın sevilen dizisi Rengarenk yeni bölümleri ile Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Sevilen dizi Rengarenk 22 temmuz cuma günü darbe girişimi nedeniyle ekranlara gelmedi. Bu durumda Rengarenk dizisi yeni sezona bir adım daha yaklaştı.

Atv ekranlarında çok iyi bir başlangıç yapmaya başaran Rengarenk dizisi yapımcısı Ntc Medya ile Atv arasında 13 bölüm ilk yayın anlaşması imzalandı. Bu yapılan anlaşmaya göre Rengarenk dizisi 7 Ekim Cuma günü 13. bölüme kadar kesin olarak yayınlanacak. Eğer bu tarihe kadar Atv yeni bir sözleşme önermez ve Rengarenk dizisine yeni sezon onayı vermez ise ne yazık ki Rengarenk dizisi 13. bölümü ile 7 ekim 2016 cuma günü final yaparak ekranlara veda edecektir.

Rengarenk 2016 2017 yeni sezonunda devam edecek mi?

Atv reytingler sonucunda 2016 2017 yeni sezonunda Rengarenk dizisi ile devam etme kararı alır ve Rengarenk dizisine yeni sezon onayı verirse Rengarenk dizisi 2016 2017 yeni sezonunda da ekranlara gelmeye devam edecektir.

Peki başrollerini  Kaan Taşener ve Selin Şekerci’nin paylaştığı Rengarenk dizisinin reytingleri nasıl?Rengarenk Dizisi yeni sezon

İşte Rengarenk dizisi hafta hafta reyting izlenme sonuçları

Rengarenk dizisi 8 temmuz cuma 1. bölüm 3.16 reyting ile 2. sırada

Rengarenk dizisi15 temmuz cuma 2. bölüm 2.48 reyting ile 3. sırada

Rengarenk dizisi 12 Ağustos Cuma günü 3. bölümü ile 1.27 21. sırada

Rengarenk dizisi 19 Ağustos Cuma günü 4. bölümü ile 2.0 7. sırada

Rengarenk dizisi 26 Ağustos Cuma günü 5. bölümü ile 1.77 12. sırada  

Rengarenk dizisi 1 Eylül Cuma günü 6. bölümü ile 1.53 22. sırada  kendisine yer bulmuştur.

Rengarenk dizisi çok iyi bir başlangıç yapmasına rağmen 15 temmuz cuma darbe gecesi haber programlarına yenik düşmüş ve reytingini düşürmüştür; ancak bu olağan üstü durum sonucunda büyük bir düşüş yaşayan Rengarenk dizisi yeni sezon öncesi final yaparak ekranlara veda edecektir.

Rengarenk ne zaman final yapacak?

Rengarenk dizisi final yapmasın diye özel bir plan var. Bu planda Rengarenk dizisi erkek başrol oyuncusu Kaan Taşener ölecek ve yerine gençlik dizilerine daha yatkın yeni bir jön gelecek. Bakalım bu plan uygulanacak m? Atv yeni sezon dizi listesi ve günleri için [pembebuton]Tıklayınız [/pembebuton]

Rengarenk Final Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmamıştır.

 

Rengarenk Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi Ne Zaman Final Yapacak (1 Yorum)