Rengarenk Dizisi Bitiyor Mu Erken Final Mi Yapıyor

Rengarenk Dizisi Bitecek Mi Final Mi Yapacak ?

Rengarenk Dizisi erken finalAtv’nin yeni dizisi Rengarenk ne zaman final yapacak bitiyor mu devam mı ediyor final tarihi belli mi kaç bölüm ekrana gelecek belli mi ?

ATV ekranlarında 2016 yaz aylarında başlayan ve yaz sezonunun 8 temmuz cuma günü ilk bölümü ,ile ekranlara gelecek ve yaz dizisi olarak ekrana gelecek Rengarenk beklenen reytingleri almış mı hep beraber bakalım.

Rengarenk Dizisinin ilk 5 bölüm reyting sonuçlarına bakacak olursak

8 temmuz cuma 1. bölüm 3.16 reyting ile 2. sırada

15 temmuz cuma 2. bölüm 2.48 reyting ile 3. sırada

12 Ağustos Cuma günü 3. bölümü ile 1.27 21. sırada

19 Ağustos Cuma günü 4. bölümü ile 2.0 7. sırada

26 Ağustos Cuma günü 5. bölümü ile 1.77 12. sırada  kendisine yer bulmuştur.Rengarenk Dizisi

 

Yukarı da ki reyting sonuçlarından da görüldüğü üzere rengarenk dizisi sadece ilk bölümünde bekleneni vermiş sonrasında darbe gecesinde ekranlara gelmiş. Darbeden sonra ise 4 hafta ekranlara gelememiş ve izleyici tarafından unutulmuştur. Rengarenk dizisinin son haftalarda ki durumu ise çok kötüdür; adeta dizi çakılmış ve maliyetinin yarısını bile kurtarmaz hale gelmiştir.

Atv ile Rangerenk dizisi yapımcısının ise 13 bölüm anlaşması vardır. Eğer Rengarenk dizisi 13 bölümden önce biterse Atv NTC medyaya tazminat ödemek durumunda kalacaktır. Bu nedenle Atv Rengarenk dizisinde değişiklik yapılarak devam etmesi taraftarıdır. rengarenk dizisi fotoları (2)

Ntc Medya ise Rengarenk dizisinde ki düşük reytinglerin cezasını ise Kaan Taşener’e kesti.

İzleyiciden gelen Kaan Taşener romantik komedi de olmadı eleştirilerine kulak veren Ntc Medya Kaan Taşener’i dizide rol gereği öldürüp; onun yerine Selin ŞEKERCİ’ye daha uygun bir erkek başrol oyuncusu alacak.

 

Rengarenk dizisi senaristleri kısa zaman içinde daha önceden yazılmış senaryoyu değiştirmeye ve Can’ı öldürmeye çalışıyorlar; eğer yeni yazılan senaryo beğenilirse Can ölecek ve yerine başka bir başrol oyuncusu gelecek

Rengarenk 7. bölüm Fragmanı

Rengarenk Erken Final Mi Yapıyor Bitiyor Mu Neden Bitti 

Dizinin final tarihi veya ekranlarda kaç bölüm oynayacak yayınlanacak bilgileri belli değil fakat Atv ile Ntc medya arasında genel olarak dizi sektöründe yapılan anlaşmanın yapıldığını öngörüyoruz buna göre Rengarenk dizisi 13 bölümlük ilk tanıtım bölümleri ekrana gelecektir. Eğer istenilen reyting rakamlarına ulaşılırsa yani en az 3.0 izlenme oranlarına ulaşılırsa Rengarenk dizisinin kısa vadede bitmesi veya erken final yapması söz konusu olmaz.

Fakat dizi piyasasına baktığımızda Romantik komedi dizilerinin ilerleyen sezonlarda konu sıkıntısı çekip hep aynı şeyleri döndürüp dolaştırıp anlatması izleyicilerin tepkisini çekiyor ve reytingleri azalıyor hal böyle olunca dizinin bitmesi ve final yapması olası duruyor.

Bakalı Rengarenk Erken Final Mi Yapacak Yoksa İlk Sezonu İle Atv’de gelmeye devam mı edecek ?

 

Rengarenk yabancı filmlerden uyarlama bir senaryoya yer verilecek. Julia Roberts ve Hugh Grant’lı “Nothing Hill” filminden alınacak senaryo romantik komedi türüne uyarlanarak  Türkiye formatlı bir yapımı ekrana getiriyor. NTC yapımın üstlendiği dizinin başrollerinde Kaan Taşaner ve Selin Şekerci Başrolü paylaşıyor.rengarenk dizisi fotoları (1)

Rengarenk Dizisi Bitiyor Mu Erken Final Mi Yapıyor (9 Yorum)

  1. Bu dizi biteeeemezzzzZ hayirrre izin vermiyorum. Bu dizi her diziden daha farkli. Sonunda guzel bi dizi baslamisti demistim. Can da her oyuncudan daha iyi oynuyor can gibi bir oyuncu bir daha gelmez. Can cikamaz dizidenn

  2. Ben rengarengi cok seviyorum hele Can a bayiliyorum bitmesin can cikarsa dizi hic izlenilmez cok buyuk bi degisiklik olur. Biraz daha devam ederse cok reyting alacagina eminim.

  3. ilk defa bi dizi farki cevirildi digal vi adam elinde ne telefonu ne de televizionu war gercekleri anlatan bir adam aslinda süper ama ablayana bizim zürk mileti ancak acik sacik öpüsme sahneleri izlemeyi seviyo böyle diziler tutuluyo ama dogal hayati anlatan diziler bitiyo nedense eh61

  4. Igrenc bi diziydi zaten no gulduy gulduy onu hep geciyodu kesin biter reyting de 7. Yani baya ezikler bitsin aq

  5. NESE VE EGE COK TATLI FINAL OLMAMALi YENI BÖLÛMÛLERI IPLE CEKIYORUM NESE VE EGE ICIN DIZI MUHTESEM