Rengarenk Can Ölecek mi? Can Rengarenk’e Geri Dönecek mi?

Rengarenk Can Ölecek mi?

Rengarenk dizisine yeni gelen oyuncu serhat teomanGüncelleme: [mavitext]Rengarenk dizisi bitmemesi için beklenen revizyon geldi. Can karakterine hayat veren Kaan Taşaner ayrıldı; yerine ise farklı bir karakter ile Serhat TEOMAN geldi? Sizce Serhat TEOMAN’ın gelişi ile Rengarenk dizisinin reytinglerinde bir yükselme olacak mı?[/mavitext]

Atv ekranlarının bekleneni veremeyen dizisi Rengarenk için yeni arayışlar başladı. Rengarenk dizisi baş senaristi Ebru HACIOĞLU diğer senaristler ile birlikte Ntc Medya’nın isteği üzerine yeni bir senaryo revizyon çalışması başlattılar.

Ntc Medya ile Atv arasında imzalanan ilk yayın hakları anlaşması sözleşmesinde bulunun 13 bölüm yayın garantisi nedeniyle erken finale gidemeyen Rengarenk dizisinde Can karakterine hayat veren Kaan TAŞENER trafik kazası nedeniyle ölecek ve Rengarenk’e yeni bir yakışıklı erkek başrol oyuncusu gelecek. Rengarenk’e yeni gelecek oyuncu ise Serhat TEOMAN  oldu.

İzleyicinin Selin ŞEKERCİ’nin yanına gerçek hayatta sevgilisi olan Kaan TAŞENER’i yakıştırmaması ile başlayan revizyon çalışmaları duyulunca Rengarenk dizisi reytingleri de dibe vurmuştu.

İşte o dibe vuran ve hafta hafta eriyen Rengarenk dizisi reytingleri

8 temmuz cuma 1. bölüm 3.16 reyting ile 2. sırada

5 temmuz cuma 2. bölüm 2.48 reyting ile 3. sırada

12 Ağustos Cuma günü 3. bölümü ile 1.27 21. sırada

19 Ağustos Cuma günü 4. bölümü ile 2.0 7. sırada

Bu durumda Rengarenk dizisi yapımcısı Mehmet Yiğit Alp bu revizyon olan senaryoyu beğenir ve kabul edilirse; Rengarenk dizisinde Can karakterine hayat veren Kaan TAŞENER diziden ayrılacak ve Selin Şekerci’nin hayat verdiği Renk Duygun yeni bir aşka imza atacak; zira Rengarenk dizisi senaryosu da yavaş yavaş Can karakterinden uzaklaşmaya başladı.

Can Rengarenk’e Geri Dönecek mi?

Can karakterine hayat veren Kaan Taşener bir daha Rengarenk dizisine dönmeyecektir.

READ  Kaan Taşener Rengarenk Dizisinden Neden Ayrıldı?

Rengarenk Can Ölecek mi? Can Rengarenk’e Geri Dönecek mi? (4 Yorum)