Rengarenk 4. Bölüm 2. Fragmanı 29 Temmuz Can Renk’i Kovacak mı?

Rengarenk 4. Bölümde Neler Olacak?

Rengarenk 4. Bölüm 29 temmuz resimleriAtv ekranlarında bu hafta 4. yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Rengarenk dizisi 29 temmuz akşamı izleyicisi ile buluşacak. İzleyici tarafından Can ve Renk arasında ki sıcaklık çok beğenildi ve Rengarenk dizisi yazın en çok izlenen dizilerinden olmayı başardı.

Rengarenk 4. Bölüm Özeti

Rengarenk Dizinde Geçen Hafta

Can ve Renk sonunda bir birlerinden hoşlandıklarını itiraf edemeseler de vücut hareketleri ile bunları bir birlerini hissettirmişlerdir. Can ise bu aşka çok sıcak bakmamaktadır; zira Renk çok büyük bir sanatçıdır ve peşinde milyonları koşturmaktadır. Can ise kendi haliRengarenk 29 temmuz resimlerinde olmayı seven bir adamdır; ancak aşk mantık dinlemeyecektir.

Renk sonunda hayatında Can’ı istemektedir; ancak Aras kolay pes edecek bir adam değildir; özellikle Renk kariyerinin zirvesinde iken ve parası var iken bırakılacak kız değildir.

Pars ve Sedef ise sürekli kavga etmektedir. Sürekli edilen kavgaların sonunda genelde aşk gelmektedir; acaba şımarık Pars ile erkek fatma arasında Rengarenk 4. Bölüm resimleri

Rengarenk 4. Bölüm Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

Rengarenk 4. Bölüm 2. Fragmanı 29 Temmuz Can Renk’i Kovacak mı? (1 Yorum)