Rengarenk 3. Bölüm 2. Fragmanı 22 Temmuz Can ve Renk Aşkı

Rengarenk 3. Bölüm 2. Fragmanı 22 Temmuz Can ve Renk Aşkı

Rengarenk 3. Bölüm resimleriAtv ekranlarının sevilen dizisi Rengarenk yeni bölümleri ile Atv ekranlarında cuma akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Cuma akşamlarının reyting rekortmenliğini elinde bulundurmaya devam eden Rengarenk dizisi 22 temmuz cuma akşamı 3. bölümü ile ekranlarda olacak..

Rengarenk 3. Bölüm Özeti 22 Temmuz

Renk ve Can arasında yaşanan kavgalar ne kadar ikilinin arasının bozulduğu imajını verse de büyük aşklar kavga ile başlarmış; çok kavga eden arkadaşlar çabuk sevgili olurlarmış. Renk ve Can aşkı da bu sözler gibi saman alevi gibi başladı bakalım nasıl devam edecek.Rengarenk 3. Bölüm fotoğrafları 21 temmuz

Aras ise kendini affettirme peşinde. Renk’in ise Aras’a karşı yumuşak bir yüzü var. Aras bu yumuşak yüzü kullanacak ve Renk’e kendini af ettirebilecek mi? Renk kalbini çarptıran adamın Can olduğunun farkındadır; ancak Aras’ta onu terk etmiştir. Aras artık ulaşılmaz olduğu için tatlı gelmektedir; ancak Can her ne kadar asabi görünse de içinde bir melek vardır. Bakalım Renk’in tercihi kimden yana olacak?

Rengarenk 3.Bölüm 2. Fragmanı