Rengarenk 2. Bölüm Fragmanı 15 Temmuz Cuma İzle

Ntc Medyanının Sevilen Dizisi Rengarenk 2. Bölümü İle 15 Temmuz Cuma akşamı Ekranlarda Olacak

rengarenk 15 temmuz resimleriAtv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Rengarenk dizisi yeni bölümleri ile Cuma akşamlarımızı şenlendirmeye devam ediyor. Başrollerinde Kaan Taşaner ve Selin Şekerci’nin yer aldığı Rengarenk dizisinde ilk bölüm izleyiciden geçer not almayı başardı.

Rengarenk dizisi Kiralık Aşk Kehribar ve Arka Sokaklar gibi dizilerin sezon finali veya final yaparak ekranlardan ayrılmasının ardından cuma akşamları yaşanan boşluğu doldurdu.

Rengarenk Dizisi Oyuncu kadrosu ve Karakterleri için [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]

Renk ve Can’ın başta imkansız gibi görünen; ancak sonradan dönüşü imkansız olan bir yola giren aşklarını konu alan Rengarenk dizisinin 2. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylarRengarenk 15 temmuz resimleri

Rengarenk 2. Bölüm Özeti

Renk çok ünlü bir dizi ve sinema oyuncusudur. Erkek arkadaşı Aras tarafından ise aldatılmaktadır. Renk bunu öğrendikten sonra dünya başına yıkılır ve artık hayattan zevk alamamaya başlar. Bir gün şans eseri evine giderek tanıştığı Can ise aşka inanmayan bir tiptir. Bakalım Renk Can’ı aşkın var olduğuna inandırabilecek mi?

Renk ve Can her ne kadar aşklarına hızlı başlasalar da bu aşkları aynı şekilde hızlı bitmeye mahkum olacaktır; çünkü Renk sürekli paparaziler tarafından an an takip edilen çok ünü bir oyuncudur. Can ise artık bu şöhretten sıkılmıştır. Rengarenk 2. Bölüm fotoğrafları

Rengarenk 2. Bölüm 2. Fragmanı

Rengarenk 15 temmuz fragmanı yayınlanmadı.