Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkacak? İşte Kesin Tarih

Türkiye’nin ilk 5 serisi ile toplamda en çok izlenen serisi aynı zamanda Recep İvedik 5 ile Türkiye’nin en çok izlenen ve en yüksek hasılat yapan filimi Recep İvedik 5’in devamı olan Recep İvedik 6’nın vizyon tarihi belli oldu. Şahan Gökbakar “Recep İvedik 6” için senaryo çalışmalarının başladığını açıkladı. Hemde Şahan Gökbakar Recep İvedik 6’nın vizyon tarihini de açıkladı.

Recep İvedik 6 2019 başında sinema salonlarında yerini alacak. Şahan Gökbakır kafasında iki farklı senaryonun olduğunu hangisini çekeceklerine karar veremediklerini söyledi. Recep İvedik 6’da hangi senaryoyu çekeceklerine karar verdiklerinde şubat 2019’da izleyici ile buluşturacağız dedi.

Diğer taraftan bilindiği üzere Recep İvedik 5’in de  yönetmenliğini Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar üstlenecek. Tohan Gökbakır’ın abisi Şahan Gökbakır’a senaryoda da oldukça yardımcı olduğu biliniyor. Recep İvedik 5 filmi resm, kaynaklardan alınan bilgiye göre 6  milyon 900 bin insan izledi ve yaklaşık 85.347.307 TL gelir elde etti. Diğer taraftan Recep İvedik 4  ise 7.369.098 kişi izledi ve 72.103.216​ TL gelir elde etti. Her ne kadar Recep İvedik 5 daha az izlense de bilet fiyatları yükselince kazanç da arttı.

Recep İvedik 5’te Recep İvedik milli takım kafilesini otobüs ile olimpiyatlara götürmüş bazı yarışmacıların rahatsızlanması sonrasında Recep İvedik oyunlarda çağırdığı kamyoncu arkadaşları ile ülkemizi temsil etmiş ve tarihi başarı yakalamıştı

Recep İvedik 6 Fragmanı

Recep İvedik 6 fragmanı şuanda yayınlanmadı.

 

dizibilgi google play

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkacak? İşte Kesin Tarih (6 Yorum)

  1. normalde recep ivediki severim komik.amma bir azeri olarak Recep ivedik 5 benim icin bir az uzucu hatta kizici oldu