Rastgele Yarışması Nasıl Katılınır? Başvuru Nerden Nasıl Yapılıyor? Sunucusu Kim? Ödülü Ne Kadar?

Burak 31 May 2019 Programlar  0

TRT1 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor.

Rastgele 15 Haziran 2019 Cumartesi akşamı saat 20. 00 de ilk bölümü ekrana gelecek ve Hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanacakolan yarışma programında Türkiye’nin en şanslıları yarışıyor.

Şansına güvenenlerin yarışması Rastgele’de yalnızca şansı olan kazanacak. 4 kişiden 1’i birinci olacak ve 50.000 TL ödülü almaya hak kazanacak.

RASTGELE YARIŞMASININ KONUSU NEDİR?

Şoray Uzun tarafından sunulacak olan Rastgele yarışmasının formatı bilenen yarışmaların aksine ne yetenek ne de bilgi gerektiriyor. Bu yarışmanın ana teması şans üzerine kurulu.

Rastgele Yarışmasına katılacaklara önemli bilgi; “Baştan söyleyelim, bu yarışmada ne fiziki beceriniz ne de bilgi seviyeniz önemli. Rastgele’ye katılanlar tek bir konuda iddialı olacaklar: “Ben çok ama çok şanslıyım…”

Başarmak için sadece şansınıza güvenmeniz ve strafordan bir kapıyı kıracak kadar şevkinizin olması yeterli. Şanslı bir tercihle doğru kapıyı tekmelerseniz kıyafetiniz bile kırışmadan rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Yada bir başka oyunda şanssızsanız, seçtiğiniz halat kopar sizin için özel olarak hazırlanmış havuzu boylarsınız… Ama hemen şansınıza küsmeyin, bu yarışma sizin olduğu kadar diğer yarışmacıların şansı üzerine de kurulu. Diğer turda rakiplerinizin başına kim bilir neler gelecek…”

Rastgele Yarışması

Rastgele yarışması çok yakında 15 Haziran 2019 akşamı TRT 1 ekranlarnda yayınlanacak. Yarışmayı Şoray Uzun sunacak. Yarışmada 4 kişi yarışacak. Çeşitli etaplardan sonra finale sadece bir kişi kalacak.

Rastgele Yarışmasında Büyük Ödül Ne Kadar?

Büyük ödül tam 50.000 TL’dir.

RASTGELE BAŞVURU FORMU

Peki Rastgele yarışmasına başvuru nasıl ve nereden yapılıyor? İşte detaylar:

Rastgele yarışmasına başvuru için farklı yollar ve yöntemler bulunuyor.Bunlardan birincisi internet üzerinden form doldurarak başvuru yapmak. Bunun için, Rastgele yarışmasının kendi resmi internet sitesi olan, www.rastgele.tv sitesine giderek orada verilen başvuru formunu doldurmak.

Bilgi veya beceri istenmeyen bu yarışmada başınıza rastgele olaylar geliyor. Yaşanan hadiselerde 2. turda rakiplerinizi geride bırakabilmeniz mevcut. Ancak iş son oyuna geldiğinde, devreye yetenekleriniz girecek. Yarışmaya başvuruda bulunmak isteyen bireyler //rastgele.tv/ adresinden başvurabilecek. Kişisel bilgilerinizi doldurarak yarışmaya katılabileceksiniz ve her programda 4 kişi yarışacak.

RASTGELE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Rastgele yarışmasının iletişim bilgileri genel olarak şöyle: 

İnternet sitesi: rastgele.tv

Whatsapp iletişim hattı: 0530 301 75 75

Facebook hesabı: Rastgeleyarisma

instagram hesabı: Rastgeleyarisma

twitter hesabı: Rastgeleyarisma

Rastgele Yarışması Sunucusu Şoray Uzun Kimdir?

9 Haziran 1968 yılında Bulgaristan’ın Razgrad şehrinde doğmuştur. 1.85 boyunda, 84 kilodur. Bulgar baskısından kaçmak için ailesi ile beraber 5 yaşındayken 1972 yılında Adana’ya göç etmiştir. Adana’nın Yavuzlar Mahallesi’nde büyümüştür.

Annesi ona hamileyken, babası Türkan Şoray’ın bir filmini izlemiş. “Kızım olursa adını Türkan, oğlum olursa da Şoray koyacağım.” Demiş, ve adı böylece Şoray olmuş. Babası Tır şoförü. İlk okulu Adana’da, Orta okulu İstanbul’da Yenibosna Ellinci yıl ortaokulunda okudu.
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu. Radyo-TV Ana Bilim Dalında master yaptı. 2, 2.5 yıl kadar “Hürriyet” gazetesinde polis muhabirliği yaptı. Bir dönem de bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalıştı. Dizi film ve tiyatro oyunculuğu yaptı.

Kanal 7’de “Şoray Uzun Yolda”adlı televizyon programnı hazırladı.

TRT 1’de yayınlanmakta olan 80’ler adlı dizide rol almaktadır.

1996 da dizi film olarak çekilen “Süt Kardeşler” filminin senaryo yazarlığı ve yönetmenliğini yapmıştır. Ve çok projede yer almıştır.

Şoray Uzun Elçin Uzun ile evli olup 2 erkek çocuğu vardır

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

“Rastgele Yarışması Nasıl Katılınır? Başvuru Nerden Nasıl Yapılıyor? Sunucusu Kim? Ödülü Ne Kadar?” üzerine 5 yorum

 1. jale dedi ki:

  gerçekten çok güzel bu yarışma teşekkürler herkese….

 2. ecem su dedi ki:

  işime çok yaradı teşekkürler

 3. dilaver dedi ki:

  Rastgele seretim beyeyimorum bende yarışmaya katılmak istiyorum 05464568315

 4. Bayram Koca dedi ki:

  Vallahi çok severek izliyoruz Çok güzel bir program yapmışsınız

  1. ali dedi ki:

   aynen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir