Rap Müzik Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 26 Kas 2019 Haberler  0

Yeni dizilerden haberler vermeye devam ediyoruz.

Şu sıralarda yeni başlayan ve daha önce başlamış nice sevilen dizi reyting kurbanı olarak ekranlara veda ederken, yeni dizilerde birer birer seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte o yeni dizilerden biri,

Es Film’in Star için çekeceği dizi, yükselen rap dünyasını anlatacak. Hazırlıklarına başlanan dizisinin, Şubat 2020’de ekrana gelmesi planlanıyor.

TRT 1’in fenomen haline gelen dizisi Payitaht Abdülhamid’in yapım şirketi Es Film, Star’ın için çok konuşulacak bir proje hazırlıyor.

Şarkılarında verdikleri mesajlarla, aralarında yaşadıkları polemiklerle, Türkiye’de de yükselişe geçen Rap müzik, televizyon dizisi oluyor. Hazırlıklarına başlanan proje, Star’da izleyiciyle buluşacak.

Yapımcılığını Es Film üstleniyor.
Senaryosunu: 
Yönetmenliğini 

Senaryosunu kim yazacak? Yönetmeni kim olacak? Oyuncular kim? bu soruların cevabını bizlerde sizler gibi şuan için bilmiyoruz. Öğrendikçe sayfamıza ekleyerek sayfamızı güncelleyeceğiz ve sizlere yeni bilgiler sunacağız.

Rap Müzik Dizisi Konusu

Son zamanların en popüler müzik dalı olan rap ile ilgili bir televizyon dizisi geliyor. Star TV, ES Film şirketiyle yeni bir dizi için hazırlık yapıyor. Star TV’de yayınlanacak dizinin konusu rap müzik olacak. ES Film’in Star TV için çekeceği dizi, rap müziğin Türkiye’deki yükselişini anlatacak. Hazırlık çalışmaları başlayan dizinin 2020 Şubat ayında Star TV’de yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Dizinin adı her yeni başlayan dizide olduğu gibi değişecektir.

Bu proje daha öncesinde de gündeme gelmişti. Tv de değil, internet üzerinden yayınlanacak dizi olarak.

Geçmişte haber olan bu konu şöyle;

Dizilerde rap kullanılması moda oldu! Çukur dizisi ile yükselen trend, Ufak Tefek Cinayetler’le devam etti. Dikkat çeken bu ayrıntıdan sonra bu kez rap ağırlıklı bir dizi geliyor. Detayları Habertürk gazetesinde Mustafa Doğan yazdı…

DİZİLERDE YENİ TREND RAP

ALTERNATİF müziğin, özellikle de rap’in son dönemdeki yükselişinden dizilerin etkilenmemesi mümkün değildi, öyle de oldu. Rap’in dizilerde kullanılması yeni değil aslında…

Daha önce ‘Not Defteri’, ‘Pusat’, ‘Türk Malı’, ‘Yahşi Cazibe’, ‘Alemin Kralı’ ve ‘Son Çıkış’tan aşinaydık bu türe.

Ama bugün, Çukur’un etkisiyle birlikte daha da canlandı bu tür.

Eypio’nun ‘Gömün Beni Çukura’sı, Gazapizm’in ‘Heyecanı Yok’ parçası resmen fitili ateşledi.

Söz’de Soydaner’in jenerik parçası, Ufak Tefek Cinayetler’de Ceza’nın ‘Suspus’u, BluTV’nin ‘7Yüz’ünde Ezhel’in ‘İmkansızım’ı ile liste uzayıp gidiyor.

Müziklerin başarısının reytinglere, dizilerin başarısının da müzisyenlere yaptığı katkı müthiş. Tam bir kazan kazan durumu.

Bu tablo, rap parçalarını dizilerde daha sık duyacağımızın da işareti tabii.

Bitirmeden…

Eskişehir’de kenar mahalledeki gençlerin hayatını anlatan ve internet üzerinden yayınlanan Türkiye’nin ilk rap dizisi ’Porsuk- Rap’e Bağlı Hayatların Hikâyesi’ ile geçen yıl tanışmıştık.

Bu işin arkasını getirmenin tam zamanı.

Blu TV olur, Puhu TV olur, Netflix olur…

Dijital TV platformlarından elini çabuk tutup böyle bir işe imza atan, rakiplerinin bir adım önüne geçer!

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir