Ramo Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon 2020-2021

furkan 26 Nis 2020 Haberler  0

Ramo dizisi başladığı günden itibaren seyircilerin büyük beğenisini toplamayı başarmış bir dizidir. Ancak bütün dünyayı saran Korona virüs salgını Türkiye’de de etkisini göstermeye başlayınca dizilere ara verilmiş ve birçok seyircinin kafasında bu dizilerin devam etmesi hakkında sorular yer edinmiştir. Peki Ramo dizisi devam edecek mi? Yeni bölümleri ne zaman başlayacak? bütün bu soruların cevabını siz değerli takipçilerimiz için hazırladık.

Ramo Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yayımlandığı günden itibaren seyircileri Show TV’ye bağlamayı başaran Ramo dizisinden bizlerin memnun olduğu kadar kanal sahipleri de memnun durumda. Dizi tüm heyecanıyla devam ederken covid-19 salgınının Türkiye’ye sıçramasıyla beraber sete ara vermek zorunda kalmıştır. Bu durum izleyicileri meraklandırsa da dizi Show TV’nin onayı ile beraber 8 Eylül Salı akşamı tekrar Show TV ekranlarında olacak.

Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda değişikliğe gitme ihtimalini de düşünen seyirciler bu soruya da cevap aramaktadır. Bizlere gelen bilgilere göre diziden şuan için bütün oyuncular memnundur ve herhangi bir ayrılık söz konusu değildir. Ramo dizisi aynı kadroyla Eylül ayında Show TV ekranlarına geri dönecektir.

Ramo Dizisinin 2. Sezon Çekimleri Ne Zaman?

Ramo dizisi herhangi bir aksilik olmazsa 8 Eylül Salı akşamı tekrar sevenleriyle beraber olacaktır. Dizinin çekimleri için salgının etkisinin azalacağı bir zaman olarak düşünülen ağustos ayı tercih edilmiştir. Yönetmenlerin amacı bu zaman dilimi içinde bölüm stoku yapmak ve ilerleyen zamanlarda virüs hızını artırırsa rahat etmektir.

Yayımlanan bölümlere bakıldığında Ramo Adana’nın sahibi olmak ve babasının intikamını herkesten almak için büyük bir savaş başlatmıştır. Bu savaşın içinde sevdiği kadın olan Sibel’i kaybetmeyi de göze almıştır. Sibel babasını öldüren Ramo’yu affetse de onun asıl amacını öğrenince aşkını terk mi edecek? Sibel aşkının intikamını mı yoksa babasının intikamını mı tercih edecek? Bütün bu soruların cevabını 8 Eylül 2020 akşamından itibaren almaya başlayacağız.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.