Ramo Dizisi Final Ne Zaman? Kaç Bölüm Çekilecek?

Burak 19 Oca 2020 Haberler  0

Show TV’nin yeni dizisi olan Ramo ilk bölümüyle reytingleri alt üst etmeyi başardı. 2020’ye damgasını vurmaya başaran dizinin kadro bakımından kaliteli ve tecrübeli olduğunu görmekteyiz. Yayınlanmadan önce uygulanan reklam politikasının ilk bölüme gelen ilgi ile doğru orantılı olduğunu söylemeden geçemeyiz. BluTV ‘de yayınlanan Sıfır Bir dizisinin bir benzeri olarak karşımıza çıkan Ramo dizisi seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Peki Ramo Final Ne Zaman?

Yapımcılığını BKM ‘nin üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın, senarist koltuğunda ise Yılmaz Şahin oturuyor. Çekimleri Adana’da devam eden dizinin konusu Ramo karakterinin hayat hikayesini konu alıyor. Uzun yıllar pamuk ırgatlığı yapan Ramo ve ailesinin şimdilerde farklı boyut kazanarak Çukurova’nın sözü geçen bir ailesinin gayrimeşru işlerini yapmasıyla konuya start veriliyor. Ailesiyle beraber yoksul belalı bir mahallede yaşayan Ramo bizlere Çukur senaryosunu da hatırlatmadan geçemiyor.

Bazı duyum ve söylentilere göre Çukur dizisinin yerine düşünülen, onun yerini aratmayacak, gündeme bomba gibi düşecek olan dizi Ramo olacak. Bu sezon final yapacağı yönünde duyumlar aldığımız Çukur dizisi Show TV’nin vazgeçilmezleri arasındaydı. Kısacası Show TV’nin Ramo gibi bir diziyle karşımıza çıkması Çukur’un sonunu getirebilir.

Ramo Dizisi Final Ne Zaman?

Reyting oranlarına baktığımızda ilk bölümüyle 7 üzerinde reyting aldığını görüyoruz. Ramo dizisi final bölümünün şu an için düşünülmediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Nisan ayına kadar Show TV ile sözleşme imzalayan dizi erken final yapması durumunda sözleşme gereği ücret ödemeye devam edecek. Bu yüzden erken finalin anlamsız olduğunu düşünmekteyiz. Nisan ayına kadar reyting yarışından düşmezse uzun soluklu, çukurun yerini aratmayan bir dizi olacaktır.

Ramo Dizisi Kaç Bölüm Çekilecek?

Yayın hayatına 14 Ocak’ta başlayan dizinin kaç blüm çekileceği hakkında net bir bilgi yok. Ama gelen yorumlara bakarak seyirci tarafından Ramo karakterinin sevildiğini ve dizinin beğenildiğini söyleyebiliriz. İlk bölümünde yakaladığı başarıyı devam ettirirse minimum 3 sezon yayınlanacağını düşünüyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir