Ramo Dizisi 31 Mart 2020 Yeni Bölüm Var mı? 12. Bölüm Ne Zaman?

Burak 30 Mar 2020 Haberler  0

Show TV’de yayınlanan Adana’nın bir mahallesini konu alan Ramo tüm hızıyla seyirciyi ekran başına kitlemeye devam ediyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizi 2020 yılının unutulmaz yapımları arasına adını yazdırmak için çabalıyor. Oyuncu kadrosu ve karakterleri bakımından oldukça zengin olan Ramo dizisinde başrol oyunculuğunu Murat Yıldırım üstleniyor.

Reyting sıralamalarına baktığımızda yoğun çalışmalarının meyvesini tam olarak alamadığını düşündüğümüz Ramo dizisinin rakipleri de çok güçlü. Eşkıya ve Fox TV’de yeni başlayan Baraj dizisi sıralamalarda Ramo’nun önünde yer alıyor. Bu her ne kadar dezavantaj olarak görülse de Ramo dizisi şu an bulunduğu konumu koruduğu takdirde uzun soluklu bir dizi olacağını düşünüyoruz. Peki her şey bu kadar iyi giderken Ramo 31 Mart yeni bölüm neden yok?

Ramo 31 Mart’ta Neden Yayınlanmıyor?

Ülkemizi resmen esiri haline getiren koronavirüs salgını yayılma hızını arttırdıkça bir çok sektöre el atmayı başardı. Dizi setlerinde çalışan bir çok insanın hayatı tehlike de olduğu için yeni bölüm çekimlerine ara verildi. Zorunlu tatil olarak adlandırdığımız bu dönem Ramo dizisine de çelme taktı. Yeni bölüm çekimleri duran Ramo dizisi ne yazık ki 31 Mart Salı günü ekranlarda olmayacak. Peki Ramo yeni bölümleri ne zaman?

Ramo Yeni Bölümleri Ne Zaman? 12. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Adana’da çekilen Ramo dizisi yeni bölümleri için tam bir zaman vermek doğru olmaz. Virüs salgının git gide yayılma hızını arttırması bu süreyi uzatmak için yeterli bir neden oluyor ama bir çok dizilerin yaptığı açıklamalara bakınca gerekli önlemler alınıp yeni bölüm çekimlerine devam edeceklerini söylüyorlar. Bu verilen ara minimum 2 hafta süreyle kısıtlı olabilir. Yani Nisan ayının ortalarında Ramo dizisi yeni bölümlerini tekrar izleyebiliriz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.