Ramazan Bayramında Diziler Neden Yok? Hangi Diziler Yayınlanmayacak?

Burak 02 Haz 2019 Haberler  0

Ramazan ayının bitmesiyle birlikte 3 Haziran 2019 arefe ve 4 Haziran 2019 da Ramazan bayramının 1. Günü. Dolayısıyla diziler ekranlara bir hafta ara verecek.

Ramazan Bayramında hangi diziler yayınlanmayacak?

Normal sezon dizilerinin sezon finali yaptığı bu günlerde yaz sezonu için başlayan diziler de bayram haftasında yayınlanmayacak. Bütün dizilerin yeni bölümleri izleyiciyle bayramdan sora buluşmaya devam edecek.

Atv Canevim Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

ATV’nin yaz sezonunda oldukça iddialı dizilerinden olan Canevim 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile seyircisi ile buluştu.

Ramazan Bayramı Arefesi olan 3 Haziran 2019 Pazartesi günü Canevim’in ikinci bölümü ekranlarda olacak mı?

Şu ana kadar Canevim dizisinin 2.bölümü fragmanı yayınlanmadı. Dizinin büyük ihtimalle yeni bölümü bayramdan sonraki 10. Haziran pazartesi yayınlanması bekleniyor. Atv’nin diğer dizileri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Zamanlar Çukurova, Sen Anlat Karadeniz ve Hercai sezon finali yaptıkları için zaten ekranlarda olmayacaklar.

Kimse Bilmez Bayramdan Sonra Başlayacak

Kimse Bilmez dizisi bu yaz sezonunun en çok konuşulacak dizilerinden birisi olmaya aday.

11 Haziran 2019 Salı akşamı saat 20.00’de Kimse Bilmez Atv ekranlarında olacak.

Afilli Aşk Bayramdan Sonra Başlayacak

Afili Aşk dizisi bu yaz sezonunun en çok konuşulacak dizilerinden. Kanal D hiç riske girmeden diziyi doğrudan bayramdan sonra başlatıyor.

12 Haziran 2019 saat 20.00’de Afili Aşk Kanal D ekranlarında olacak.

9. Bölümü yayınlanan Zalim İstanbul sezon finali yapmıştı. Arka Sokakların ise 520. Bölüm fragmanı yayınlandı. 521. Bölüm de bayramdan sonraki Cuma gününe denk geldiği için Arka sokaklar 7. Haziranda ekranlarda olabilir. Kanal D’nin diğer bir dizisi Leke’nin ise bayramdan sonra yeni bölümünün yayınlanması bekleniyor.

Fox TV Her Yerde Sen Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Bütün dizileri sezon finali ya da final yapan FOX TV yaz sezonu dizisi olan Her Yerde Sen’in ilk bölümünü 14 Haziran Cuma saat 20.00’da yayınlanacak. Bayram boyunca FOX TV’de dizi yayınlanmayacak.

Star Tv Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Başlıyor?

Star tv nin yeni yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım da bayramdan sonra 13 Haziran 2019 Perşembe günü başlayacak. Erkenci Kuş da bayram haftasında yayınlanmayacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.