Prison Break 5. Sezon Oyuncu Kadrosu Yeni ve Geri Dönen Karakterleri

Prison Break 5. Sezon Oyuncuları Kim Kimdir Gerçek Adları Bilgileri Kimler Var

prison break 5. sezon fotolarıPrison Break 5. Sezon ekranlara geliyor efsane dizi 7 yıl aradan sonra 5. yeni sezonu ile tekrardan izleyenleri ile buluşacak. Bizde yazımızdan yeni sezonda oynayacağı kesinleşen oyuncuları sizlere duyurmaya çalışacağız. Eski karakterlerden kimler olacak yeni oyuncular imler olacak bilgisi yazımızda yer alacak.

10 Bölüm olarak ekrana gelecek FOX kanalının Ceo’su Dana Walden yaptığı açıklamalar ile yeni sezon müjdesini verdi. Oyuncu kadrosunda değişikliğe gidecek ve eski karakterlerinden bazıları ile tekrar ekrana gelecek dizide yeni oyuncular ile değişen kadrosu bilgisi yazımızda yer alıyor.

Prison Break 5. Sezon Konusu Hikayesi

Prison Break (BÜYÜK KAÇIŞ) 5. Sezon Kesin Dönen Eski Karakterleri

Wentworth Miller (Michael Scofield)

prison break 5.seon scofield

Dizinin ana karakteri bildiğiniz gibi 4. sezonda ölmüş olarak gösterildi fakat mezardan kurtulan oyuncu sizinde bildiğiniz gibi kesin olarak başrolü alacak. Abisi Lincols Burrows’u kurtarmak için müthiş bir çaba sarf eden karakteri yine aynı karakteri canlandırıyor.

44 Yaşındaki tecrübeli Oyuncu İngiliz Edebiyatı mezunudur. Kariyerinde senaryo yazarlığı da bulunan Aktör Los Angeles da yaşamaktadır. En son Resident Evil 6 yapımında Chris Redfield karakterini canlandırdı.

Dominic Purcell (Lincoln Burrows)

prison break 5.sezon lincoln

Michael Scofield ‘un abisi olarak rol alan tecrübeli oyuncu 5. sezonda kilit karakterlerden biri olacak. 46 yaşında ki Aktör Avusturalyalı olup hayatına ABD’de devam etmektedir. 1.88 lik boyu ile aksiyon ve macera filmlerinde bir çok rolü bulunmaktadır. Prison Break‘ın vazgeçilmez oyuncularının başında gelen Dominic Purcell 5. sezonda izleyenlerin tekrar karşısında olacak.

Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi)

prison break sara

Michael Scofield ‘un sevgilisi ve doktor rolünde oynayan oyuncu 5. sezonda yer alamaya devam ediyor. The Walking Dead dizisinde Lori Grimes karakteri ile tüm dikkatleri tekrar üzerine çekn tecrübeli oyuncu 39 yaşında. İlk başrolünü Tarzan dizisinde aldı.

Prison Break 5. Sezon Yeni Gelen Oyuncuları Karakterleri

Yeni karakterler belli oldukça yazımıza ekleyeceğiz…

[mavitext]5. SEZON TAHMİNLERİNİZİ VE BEKLENTİLERİNİZ HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ…[/mavitext]

Prison Break 5. Sezon 1. Blüm Tanıtım Fragmanı

Prison Break 5. Sezon Oyuncu Kadrosu Yeni ve Geri Dönen Karakterleri (2 Yorum)