Pratyusha Banejee huzur içinde yat..Piyu’yu(Anandinin yetişkin hali) yakından tanıyalım…

Burak 05 Oca 2019 İkimizin Yerine  0

1 Nisan 2016, yetenekli ve güzel aktris Pratyusha Banejee’yi kaybettiği için gerçekten de Hint TV endüstrisinin en üzücü günlerinden biriydi. İkimizin yerine (Balika Vadhu) nin şöhretli sanatçısı  Mumbai’deki dairesinde intihar etmiş olarak bulundu.

Şimdi, Pratyusha’nın hayatına ve görkemli kariyerine bir göz atalım.

Sevenleri tarafından Piyu olarak bilinen Pratyusha Banerjee, 10 Ağustos 1991’de Jamshedpur, Jharkhand’da doğdu.

2010 yılında Hint televizyon dizisi“Balika Vadhu” (ikimizin yerine) adlı hint dizisinde yetişkin Anandi rolü ile dizi sektörüne adım atmıştır. Pratyusha ve diğer iki aktris, sevilen karakter için seçmelere kaldıktan sonra kısa listeye alındı ve izleyicilerden Anandi rolünde görmek istediklerine oy vermeleri istendi. Oylamayı Pratyusha kazanmıştır.

Pratyusha’nın popülerliği Balika Vadhu(Ikimizin Yerine)nun ardından yükseldi ve televizyon oyuncusu yakın arkadaşı Kamya Punjabi’de tarafından Bigg Boss 7’ye katılmaya davet edildi.

Pratyusha ayrıca, dans realite TV şovu Jhalak Dikhla Jaa 5’de yer aldı . 2014 yılında Pyaar Tune Kya Kiya dizisinde yer aldı. Ayrıca Hum Hain Na ve Sasural Simar Ka dizilerinde de rol aldı.

Erkek arkadaşı, aktör yapımcı Rahul Raj Singh de jharkand’lıdır. Raporlar, Pratyusha’nın intiharının ilişkisindeki sıkıntılar tarafından tetiklendiği iddia edilse de, şu ana kadar bu konuda kanıt bulunamamıştır. İkisi, Arbaaz Khan ve Malaila Arora Khan’ın ev sahipliğini yaptığı “Power Couple” adlı ilişki programında görüldü.

Son zamanlarda, Pratyusha Banerjee’yi içeren “Hum Kuchh Kah Na Sakey” adlı kısa bir filmi interneti kasıp kavurdu. Filmin, ölen aktrisin reality sovundan iyi bir arkadaşı olan  Kamya Punjabi tarafından yapıldığı söyleniyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Pratyusha Banejee huzur içinde yat..Piyu’yu(Anandinin yetişkin hali) yakından tanıyalım…” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Dizi Çok Gözel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.