Poyraz Karayel’in Neden Final Yaptığı Belli Oldu. İsimsizler Dizisi

[pembetext]Güncelleme:[/pembetext]

Limon Film’den Poyraz Karayel dizisi için alınan final kararı ile resmi açıklama geldi

“Sevgili Poyraz Karayel’ci. 7 Ocak 2015’t başlayan Poyraz Karayel 1 Mart 2017’de ekranlara son kez gelecek.

82 bölüm boyunca oyuncuları, yazarları, müzisyenleri, teknik ekibi ve izleyicisi ile beraberce yarattığımız Poyraz Karayel efsanesi için hepinizin emeğine sağlık. Yeni projelerde görüşmek üzere herkese sonsuz teşekkür ederiz.”

Kanal D ekranlarında 82 bölüm efsane olarak adladırılan ve çarşamba günleri kendisinden 3 kat fazla izleyicisi olan Diriliş Ertuğrul dizisini sosyal medyada geride bırakan Poyraz Karayel dizisi final kararı aldı. Limon Film ile Kanal D masaya oturdu ve Poyraz Karayel dizisinin final yapmasına karar verdi.

Limon Filmin bu final kararını Poyraz Karayel dizisi baş senaristi Ethem ÖZIŞIK duyurdu 

Bizim tahminlerimiz Poyraz Karayel dizisi yerine Poyraz Karayel dizisi gibi askeri ve polisiye teması olan İsimsizler dizisini izleyicisi karşısına çıkaracak. Kanal D aslında Limon Film ile 2017 sezonun sonuna kadar yani haziran ayına kadar sözleşmesi vardı ancak Es Film ve Barakuda Film’in yapımcılığını üstleneceği İsimsizler dizisi ile anlaşan Kanal D Poyraz Karayel dizisinin sözleşmesini iptal etti.

Poyraz Karayel dizisi son haftalarda büyük bir reyting kaybı da yaşamıştı; ancak ben Diriliş Ertuğrul dizisi gibi erkeklere hitap eden bir dizi varken İsimsizler Dizisinin de tutma ihtimali yok bence.

İsimsizler Dizisinin Poyraz Karayel dizisinin final yapmasının ardından nisan ayında Kanal D ekranlarında olması bekleniyor. 

İşte Poyraz Karayel dizisin  son haftalarda aldığı reyting Sonuçları

Poyraz Karayel 79. Bölüm 8 Şubat 2017 Çarşamba 3.18 Reyting ile 20. sırada
Poyraz Karayel 78. Bölüm 1 Şubat 2017 Çarşamba 3.38 Reyting ile 17. sırada
Poyraz Karayel 77. Bölüm 25 Ocak 2017 Çarşamba 2.93 Reyting ile 20. sırada
Poyraz Karayel 76. Bölüm 18 Ocak 2017 Çarşamba 2.80 Reyting ile 25. sırada

READ  Poyraz Karayel 1 Mart Final Fragmanı 82. Bölüm

Poyraz Karayel’in Neden Final Yaptığı Belli Oldu. İsimsizler Dizisi (5 Yorum)

  1. Artık kanal D herkes için bitmiştir bundan sonraki koyduğu diziler çok daha düşük reytingler alacaktır haberleri olsun.