Poyraz Karayel 14 Aralık Eda Poyraz’a Ne Yapacak? 72. bölüm

Poyraz Karayel dizisinde sevilen bir karakter olan Eda sevgilisi uğruna ortağı, kardeşi Poyraz’ı satacak mı? Zira daha az önce canını kurtardığı Poyraz’ı isteyen adamlara Eda Poyraz’ı kendi eli ile mi teslim edecek?poyraz-karayel-14-aralik-eda-hain-mi-resimleri

Bilindiği üzere Eda’nın sevgilisi adi bir çetenin elindedir. Eda ise sevgilisini kurtarmak için Poyraz’ı tehlikeye atıp onların eline vermelidir. Eda’nın planı ise hem sevgilisini kurtarmak hemde Poyraz’ı onlardan geri almaktır. Bu durumdan bir türlü Poyraz’a bahsetmeyen Eda bu operasyonda tek başınadır. Poyraz ise hayati tehlike altındadır. Poyraz habersiz şekilde büyük bir oyunun parçası olmuşturç.

Nevra Hanım ise Ayşegül’ü tehdit ederek yola getirebileceğini düşünür ; ancak Bahri Umman’ın tavrını gören Nevra geri adım atacak mıdır? Zira Bahri Baba Ayşegül’de ki değişimin farkındadır ve bunun altında bir sebep aramaktadır.poyraz-karayel-14-aralik-resimleri

Poyraz Karayel Eda Hain mi?

Poyraz Karayel dizisinde yeni sezonda dahil olan Eda Poyraz’ın kardeşi gibidir. Hain olması düşünülemez; ancak sevdiği insanlara zarar gelmemesi için bu planı Poyraz Karayel’den habersiz yürütmektedir. Sizce Poyraz’ın ve Eda’nın şansı yaver gidecek mi?

Poyraz Öldü mü?

Yoksa Eda Poyraz’ı vurdu mu? Hepsini Poyraz Karayel 72. bölümde daha yakından göreceksiniz ancak Poyraz yaralı olarak çıkacak bu işin içinden.

poyraz-karayel-14-aralik-fotograflari

Poyraz Karayel 14 Aralık Eda Poyraz’a Ne Yapacak Videosu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Poyraz Karayel Dizisi Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor