Peri Kızı Dizisi Tanıtım Fragmanları İzle

Peri Kızı Dizisi Tanıtım Fragmanları İzle

Show Tv ekranlarında bir romantik komedi dizisi daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Show Tv için çok büyük bir proje olması planan Peri Kızı dizisinin de detayları belli olmaya başladı.

İçerisinde hem aşk hemde komedi barındırması beklenen Peri Kızı dizisi için izleyici de umutlu. Zira Güneşin Kızları dizisinin erken final yapması Hande Erçil hayranlarını oldukça üzmüştü. Peri Kızı dizisi için Hande Erçil hayranları çok sabırsızlanıyor.İçerisinde hem aşk hemde komedi barındırması beklenen Peri Kızı dizisi için izleyici de umutlu. Zira Güneşin Kızları dizisinin erken final yapması Hande Erçil hayranlarını oldukça üzmüştü. Peri Kızı dizisi için Hande Erçil hayranları çok sabırsızlanıyor.

Başrollerini Hande ERÇEL ve Gülbey İLERİ’nin paylaşacağı Peri Kızı dizsinin çekimleri ise İstanbul’da yapılacak. Hande ERÇEL ve Gülbey İLERİ’nin performansları ile reyting sonuçları değerlendirilerek Peri Kızı dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğine karar verilecek.

Peri Kızı Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Karakter açıklamalrı için [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

 

gürbey ileri yeni dizisi

Peri Kızı Dizisi Tanıtım Fragmanı

Peri Kızı Dizisi Tanıtım Fragmanı şuanda yayınlanmadı. Peri Kızı dizisi tanıtım fragmanları yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.