Pelinsu No 309 Dizisinden Neden Ayrıldı? (İrem Helvacıoğlu)

Gold Filmin başarılı dizisi No 309’dan üzücü haber geldi. No 309  dizisinde Onur ve Lale’yi ayırmaya çalışan kötü karakter olarak izleyiciye kendisini sevdiren İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı Pelinsu karakteri senaryo gereği diziden ayrıldı.

İrem Helvacıoğlu rol arkadaşlarına ve set ekibine teşekkür ederek yeni projeler de bir araya gelme ümidi ile No 309 setinden ayrıldı. Bilindiği üzere dizide Onur’un nişanlısı olarak hayatımıza giren Pelinsu bir türlü Onur’u Lale’den soğutamayınca sıkıntılı günler geçirmiş ve Onur ile Lale’yi ayırmak için farklı planlar yapmıştı.

Lale’nin bir okula öğretmen olarak atanması ile lise dizisine dönüşen No 309 dizisinde artık Pelinsu karakterine senaryoda yer verilmeyecek.

İrem Helvacıoğlu’nun No 309 dizisinden ayrılmasının özel bir nedeni yok; sadece senaryo da artık rolü olmadığı gerekçesi ile ayrıldı. İrem Helvacıoğlu’nun yeni peojesi ise şuanda belli değil

No 309 40. bölüm Tanıtımı

 

Pelinsu No 309 Dizisinden Neden Ayrıldı? (İrem Helvacıoğlu) (1 Yorum)

  1. Nolur bitmesin ben ve tüm tanıdıklarım severek izliyoruz bitecek diye ödümüz kopuyor Gerilmeden strese girmeden zevkle seyrettiğimiz bi bu dizi var foks tayin kutluyorum siz reytinglere ne bakıyorsunuz izleyenler. Okadar çıkık Allah o reytinglerin belasını versin içim iz açılıyor güzel mi güzel kadınlar. Mis gibi çiçekler aileye saygıda ön planda seviyeli şahane bir dizi tabii oyuncularında tatile ihtiyaçları var lütfen. Sesimize kulak veriniz hoşçakalınız