Payitaht Abdülhamid Robina (Ece İrtem) Kimdir?

Burak 06 Oca 2019 Oyuncu Kadrosu  0

TRT1’nin cuma akşamları seyirci ile buluşan dönem dizisi ‘Payitaht Abdülhamid’ üçüncü sezonunda da seyirciden büyük ilgi görüyor. Es Film imzalı dizi, sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Diziye son olarak Yeni Gelin dizisinde ‘Afet’ karakteri ile gördüğümüz Ece İrtem dahil edildi. Ece İrtem, dizide Robina adlı bir karakteri oynayacak. Güzel oyuncu, dizinin 70. bölümünden itibaren seyirci karşısına çıkacak.

ece irtem

Ece İrtem Kimdir?

5 Ocak 1991 Sivas doğumlu. 1.70 boyunda 53 kilo.
Eğitimini Yaşar üniversitesi Müzik Bölümü Opera Şan Ana Sanat Dalı Bölümü’nde tamamlamıştır. Okulunu üçüncülükle bitirmiştir.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’n de oyunculuk eğitimi alan Ece İrtem; ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Kaçak Gelinler dizisi ile yaşamıştır.

Ece İrtem

Ece İrtem O Hayat Benim, Şeref Meselesi ve Kertenkele Yeniden Doğuş dizilerinde oynamıştır.
Show Tv’de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisinin kadrosunda yer almış ve Afet karakterini canlandırmıştır. Bir çok kişi onu Arap kızı olarak düşünmekte ancak Ece Sivas lı bir Türktür.

ece irtem

Adana dayken dizi çekimlerinden arta kalan boş zamanlarını gezerek, kitap okuyarak ve at biniciliği eğitimleri alarak değerlendiren güzel oyuncu bütün hayvanlar ile iletişimi kuvvetli olduğu için onlarla ilgilenmeyi çok seviyor ve ilerleyen dönemlerde bir at çiftliği kurmak istiyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.