Payitaht Abdülhamid Mislimelek (Buse Varol) Neden Yok ? Neden Ayrıldı ?

Burak 27 Eki 2018 Payitaht Abdülhamid  0

Payitaht Abdülhamid Mislimelek Neden Yok Diziden Ayrıldı mı ?

Ekranların tartşmasız en iyi tarihi dizilerinden olan Payitaht Abdülhamid dizisi tam gaz devam ederken dizide bir süredir beklenen ayrılık haberi sonunda geldi. Dizi kadrosuna Prensef Efsun’un kız kardeşi Mislimelek’i canlandırmak üzere  dahil olan Buse Varol önümüzdeki hafta yayınlanacak 58. Bölüm’ün ardından diziye veda ediyor. Peki Buse Varol diziden neden ayrıldı ?

Payitaht Abdülhamid Mislimelek Neden Ayrıldı ?

Diziye sonradan dahil olan Buse Varol’un aslında diziden ayrılacağı belliydi. Çünkü genç oyuncu hamile. Hamileliğinin son dönemlerine yaklaşması nedeniyle Buse Varol diziye veda ediyor. Oyuncunun doğum yapmasının ardından hangi projede yer alacağı ise henüz belli değil. Güzel oyuncu 58. Bölüm’de son kez Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alacak ve daha sonra diziden ayrılacak.

Buse Varol Kimdir ?

1 Ocak 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2013 yılında Arka Sokaklar dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2015 yılında Ilgaz Giritlioğlu’nun yönetmen koltuğuna oturduğu Şehrin melekleri isimli dizide oynamıştır. 2016 yılında Kış Güneşi dizisinde başarılı bir performans sergilemiştir. Rüya ve Dostlar mahallesi dizlerinde de başarısını sürdürerek Payitaht Abdülhamit dizisi kadrosunda kendisine yer bulmayı başarmıştır. Şarkıcı Alişan ile evlidir.

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Diziye Katılan Oyuncular 2019-2020 Sezonu
Payitaht Abdülhamid Ahmet Celaleddin Paşa (Cem Uçan) Kimdir ?
Payitaht Abdülhamid Ahmed Rıza Bey (Yener Sezgin) Kimdir ?
Payitaht Abdülhamid Robina (Ece İrtem) Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir