Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Diziye Katılan Oyuncular 2019-2020 Sezonu

Burak 26 Eyl 2019 Oyuncu Kadrosu  0

2019-2020 tv de dizi sezonunun başlamasına az kaldı. Her proje hummalı bir şekilde yeni sezona hazırlanırken Trt 1’in Es Film tarafından hazırlanan fenomen dizisi Payitaht Abdülhamid’in de 4. yeni sezonuna diziye iki oyuncu katıldı. Şimdilik bilinen iki, ancak ilerleyen zamanda yeni karakterler ve yeni oyuncular diziye dahil olur ise, siz değerli ziyaretçilerimiz bu sayfadan gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Usta oyuncuları ve yeni eklenen isimler ile güçlenen kadrosuyla Payitaht Abdülhamid bu sezon da adından söz ettirmeye devam edecek.

4. Sezonu Merakla Beklenen Diziye Katılan Oyuncular

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Devrim Yakut (Cemile Sultan)

Tiyatro, TV ve sinema sanatçısı Devrim Yakut, Payitaht Abdülhamid’in 4. sezonunda tarihin güçlü kadın karakterlerinden, Sultan Abdülmecid’in kızı ve Sultan Abdülhamid Han’ın kız kardeşi Cemile Sultan olarak diziye başlıyor. 27 Mayıs 1968 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Tam adı Seher Devrim Yakut dur.

Sultan Abdülaziz suikastinde parmağı olduğu bilinen eşi Mahmud Celaleddin Paşa’yı ağabeyi Abdulhamid’in görevinden azletmesine, idam hükmünden sürgüne göndermesine rağmen boşamayan Cemile Sultan, yıllarca kocasının ve kaybettiği 3 oğlunun acısını yaşamış kuralcı, otoriter, hoşgörüsüz ve haremde herkese kök söktürecek bir Sultan olarak saraya geliyor.

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Alp Akar (Şehzade Ahmet Nureddin Efendi)

Küçük yaşına rağmen birçok projede yer alan Alp Akar, Payitaht’a Abdülhamid’in Behice Hanım’dan olma oğlu Ahmet Nurettin Efendi karakteriyle giriyor.

Babası Abdülhamid tarafından saraya getirilen Ahmet Nurettin Efendi, Payitahtın en küçük ve yaşından dolayı haremdekilere zorluklar yaşatacak şehzadesi olarak ekrana gelecek.

Alp Akar Kimdir?

27 Şubat 2006 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta Öğretim eğitimine devam eden Alp Akar; Ezel dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Çocuk olmasına karşın istikrarlı bir portre çizen yetenekli oyuncu, ekranları başında olan izleyici kitlesini etkilemeyi başarmış ve daha yeni projelere yelken açarak dizi ve sinema serüvenini sürdürmüştür. Alp Akar sırasıyla Geniş Aile, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Dediğin, Vicdan, Kertenkele, Çifte Saadet, Güldüy Güldüy Show
ve Vatanım Sensin’in oyuncu kadrosunda yer almıştır. Yetenekli oyuncu Alp Akar, Bizim Hikaye dizisinde Fikret karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Ceyhun Mengiroğlu (Mehmet)

Ekranların yakışıklı oyuncularından Ceyhun Mengiroğlu, Payitaht dizisine Şehzade Abdülkadir’le aynı yaşlarda olan Cemile Sultan’ın oğlu Mehmet Celaleddin karakteri olarak geliyor. Avrupa’da çok iyi bir eğitim almış, son derece başarılı, devletine ve dayısı Abdülhamid’e bağlılığı ile dikkatleri çeken bir genç olarak Şurayı Devlet Azası vazifesinin başına geçen Mehmet Celaleddin, Şehzade Abdülkadir’le çatışmalar yaşayacak.

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?

5 Aralık 1986 yılında İstanbul da doğmuştur. Aslen Kastamonu ludur. Asıl soyadı Kebapçı dır. Annesinin kızlık soyadı Mengiroğlu dur ve onu kullanmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okudu.

23 yaşında modellik ve oyunculuğa yönelen Mengiroğlu, ilk çıkışını başrollerinde yer aldığı gençlik dizisi ‘Adı Mutluluk’ ile yaptı

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Gülsim Ali İlhan (Gülcemal)

Ekranların güzel oyuncusu Gülsüm İlhan Ali, Gülcemal karakteriyle bu sezon Payitaht’ın taze kanlarından. Kimsesizler yurdunda büyümüş, kendisi gibi kimsesiz çocuklara ve insanlara yardım eden, temiz ahlakı, güler yüzüyle herkesin, özellikle de Bidar’ın gönlünü kazanmış, büyüdükten sonra da yurtta çalışmaya başlamış karakter olan Gülcemal, neşesi, dürüstlüğü, cesareti ve yardımseverliği ile adeta bir Çalıkuşu gibidir. Yıllar önce tanıştığı Mehmet Celaleddin ile birbirlerine âşık olan Gülcemal’in en büyük hayali sevdiği ile evlenmektir.

Gülsim Ali İlhan Kimdir?

24 Eylül 1993 Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu Bulgaristan’da geçirdikten sonra daha sonrasında süper model yarışmasına katılarak yarışmanın sonucunda Ford Modeli seçilmiştir. 2012 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

payitaht abdülhamid

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Şakir Güler  (David Gun)

6 Haziran 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Huzurum Kalmadı dizisi ile 2011 yılında kariyerine başlamıştır. Daha sonra Alın Yazım, Cinayet Seddülbahir 32 Saat, Sevda Kuşun Kanadında dizilerinde çeşitli rollerde oynamıştır. Son olarak Tek Yürek dizisinde Selçıuk karakterine hayat vermiştir.

Şakir Güler Kimdir?

6 haziran 1987 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Tek Yürek, Sevda Kuşun Kanadında dizilerinde rol almıştır.

Payitaht Abdülhamit 4. sezon diziye katılan oyuncular

Sermet Yeşil (Zalman David Levotin)

Sinema, TV ve tiyatronun sevilen isimlerinden Sermet Yeşil, Payitaht’ın yeni sezon hikayesine Global Sermaye tarafından dünya savaşının planlayıcı aklı olarak yetiştirilmiş ve dünyadaki savaş taktiklerini iyi bilen ‘Savaş Mimarı’ Zalman Levontin olarak gelecek.

Sermet Yeşil Kimdir?

1977’de Eskişehir’de doğan Sermet Yeşil, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Ankara Devlet Tiyatrosu, Ankara Sanat Tiyatrosu ve Tiyatro Anadolu’da görev aldı.

Tiyatro Anadolu bünyesinde Keşanlı Ali Destanı, Bay Biedermann ve Kundakçılar, Fırtına, Melekler Şehri, Kökler, Kuru Gürültü, Midas’ın Kulakları, Körayak ve Hırsız isimli oyunlarda; 2005 yılından bu yana da Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Kuvayi Milliye, Karmakarışık, Büyük Aşıkların Sonuncusu, Caligula, Sırça Kümes, Bay Kolpert, Özgürlüğün Bedeli oyunlarında yer aldı.

Aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Sermet Yeşil, televizyon ve sinema çalışmalarına da devam ediyor.

Rol aldığı yapımlar arasında, Gişe Memuru, Kosmos, Kaç Para Kaç, İlkbahar-Sonbahar, Hiçbiryerde gibi sinema filmleri ile Leyla ile Mecnun, Mor Menekşeler, Eski Hikaye ve Şubat gibi televizyon dizileri yer alıyor.

Payitaht Abdulhamid Ester Kimdir? Makbule Meyzinoğlu

Payitaht Abdulhamid 4.Sezon Diziye Katılan Oyuncular

Makbule Meyzinoğlu (Ester)

Ester, Zalman’ın eşidir ve çok iyi bir aşçıdır. Önce kendini saray mutfağına kabul ettiren Ester sonradan karanlık yüzünü gösterecek ve saray mutfağından sarayın kalbi olan Harem’e girecektir. Çok iyi bir yalancı olan Ester bu özelliği ile uzun süre kendisini gizlemeyi başaracak ve Harem’e sızarak haremde ki dengeleri değiştirecektir. Harem’in düzenini bozarak sarayı içten çürütecektir. Filistin’de bir Yahudi devleti kurulması için çalışacak olan Ester ilerleyen bölümlerde siyonizmin annesi olarak kabul edilecek.

Makbule Meyzinoğlu Kimdir?

3 Mayıs 1974 İstanbul doğumludur. Eğitimini 35 Buçuk Akademi’de Oyunculuk Eğitimi alarak tamamlamıştır.
Hanımın Çiftiliği dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan güzel oyuncu Makbule Meyzinoğlu; Güllerin Savaşı, Aşk Yalanı Sever, Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl ve Hanımın Çiftliği dizilerinde rol almıştır.
Fox Tv’de yayınlanan; başrolü Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı O Hayat Benim dizisinin kadrosunda yer almış ve Figen karakterini canlandırmıştır.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Diziye Katılan Oyuncular 2019-2020 Sezonu” üzerine 3 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Haber fotosunda Bidar sultanımızın arkasında ki oyuncuyu daha cok gormek istiyoruz o kimdir bilen var mi

 2. Anonim dedi ki:

  baharı oynayan kim

  1. Anonim dedi ki:

   valla bahar kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.