Paramparça Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor 20 Mart

Paramparça dizisi yapımcısı Endemol Shine Turkey Paramparça dizisinin 96. bölümü ile ekranlara veda edeceğini resmi olarak açıkladı. Paramparça dizisinin 3. sezonunu bitiremeden erken final yapacak olması tüm izleyenlerini üzdü.

Paramparça hayranlarına biz daha önce dizinin 4. sezonun çekilmeyeceği bilgisini ulaştırmıştık; ancak dizinin bu kadar erken bitmesini bizde beklemiyorduk.

Paramparça dizisinde yaşanan en önemli sıkıntı projede yer alan Erkan Petekkaya’nın artık projeden sıkılması ve dizinin senaryosunun durma noktasına gelmesi oldu. Paramparça dizisinde hikaye bitme noktasına geldi. Dolayısıyla artık çıkacak her konu izleyiciye saçma gelecek.

Tabi ki en önemli final sebeplerinden birisi de dizinin devam ettirmek için harcanacak enerjiye değmeyecek olması. Zira  Paramparça dizisi beklenenin çok altında reyting alarak kendi yağında kavrulan bir diziydi.

Aslında Paramparça dizisi iyi bir senaryo grubu ve yeni bir kadın başrol oyuncusu ile devam edebilecek reytingler alan bir dizi ancak buna değer bulunmadı.

Sonuç olarak güzel olan ise Paramparça dizisinin güzel bir final ile izleyici bıktırmadan finale gitmesi ve bir efsane olması oldu. 10’dan fazla ülkede yayına devam eden dizinin yurt dışı satışlarında ise oldukça başarılı olduğu ve balkan ülkelerinde çok sevildiği biliniyor. Zaten dizinin 3. sezonun çekilmesine de yurt dışı satışlarında ki başarısı sponsor olmuştu.

Paramparça  Final Fragmanı 20 mart

şuanda yayınlanmadı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Paramparça Harun Öldü mü? Barış Falay Neden Paramparça'dan Ayrıldı?

Paramparça Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor 20 Mart (6 Yorum)

  1. Bence final olmaması gereken bir dizi… Dizinin 3 yıllık izleyicisiyim birinci bölümden beri izlerim final olmasından çok mustsusum…

  2. Dizi İyice saçmaladı ama güzeldi en azından pazartesi içerdi olmadığında izlerdik sıkıntımızı giderirdi ama genede kapanmasa !