Paramparça Nasıl Final Yapacak? Finalde Neler Olacak 20 mart

Paramparça  dizisi 20 mart pazartesi günü 96. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.  Paramparça’nın 96. bölümü final bölümü olacak. Bu zamana kadar aslında Paramparça  dizisinin her sezon finali final tadında geçti.

Bu nedenle Paramparça dizisinin nasıl bir final senaryosu ile izleyicisi karşısına çıkacağı çok merak ediliyor. Paramparça dizisi için kulislerde hikayede yaşanan sorunlardan bahsediliyor.

Bu konuya bende katılıyorum; zira dizide ortaya çıkmayan gerçek kalmadı. Dizi de senaryo hunharca harcandı; bizi nasıl bir finalin beklediği herkes tarafından merak ediliyor.

Bilindiği üzere Damir Hazal’a evlilik teklifi etti. Cihan tek gerçek çocuğunu Damir gibi bir çakala kaptıracak bir baba değil. Damir ve Cihan arasında Hazal üzerinden büyük bir savaş görünüyor. Diğer taraftan Harun’dan sonra Ozan’ın hayatı da merak edilen bir konu. Ozan’ın hayatı allak bullak oldu. Gerçek babasını bulması ile kaybetmesi bir oldu.

Dilara da Harun’un ölümü ile büyük bir sarsıntı geçirdi. Gerçekten şöyle senaryoya ve dizinin isminde bakıyorum da her şey paramparça

Siz değerli ziyaretçilerimizin de görüşlerini merak ediyorum? Sizce Paramparça  nasıl bitmeli? Paramparçaya nasıl bir final yakışır?

Paramparça Final Fragmanı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Paramparça Harun Öldü mü? Barış Falay Neden Paramparça'dan Ayrıldı?

Paramparça Nasıl Final Yapacak? Finalde Neler Olacak 20 mart (10 Yorum)

  1. Berbat bir final oldu. Demiri oldurduler ya cok kizdim. Bari onlari mutlu yapsaydi ne kadar kotu ya zaten filmi onlarin aski icin izliyordum. Kisajasi sikiji bir final oldu diyebilirim

  2. bence Cihan ve Dilara evlensin Deniz geri dönsün Cansu iyilessin Hazalda damirin gercek yüzünü öğrenip unutmaya calissin izanda eve dönsün o yalida baslayan dizi mutlu sonla o yalida bitsin….Cihan gerçekten yoruldu her biriyle ugrasmaktan….

  3. Hayatımız yeterince stres ve üzüntü dolu, mutlu son olsun, kötü adam Damir kazanmasın, mutlu aşk yoktur, dede hapisten çıksın, Ekrem kızına kavuşsun, Asu o adamla hadi beraber olsun, Rus sevgili Damirle gitsin, aile birliği için dostluk birliktelikleri devam etsin.

  4. bence konu hızlıca ilerleyip cihan veda denen kadına evlenme teklifi yaparken damir veda denen kadını öldürsün nasıl olsa cihan kaybetmeye alışık sonra cihan damire kurşun sıksın sıkarkende arkasında damirin adamıda cihana arkadan sıksın herkes kahrolsun cansunun ameliyatı başarısız olsun beyin ölümü gerçekleşsin dilara delirsin hazalda bu olanlara dayanamayıp intahar etsin ozanda dedesi sokakta sürünsün. Bu da benim senaryom müthiş final