Paramparça Harun Öldü mü? Barış Falay Neden Paramparça’dan Ayrıldı?

Endemol Shıne Turkey’ın sevilen dizisi Paramparça’da 3. sezon senaryosu basına sızdı. Basına sızan senaryo’da dizide Harun karakaterini canlandıran Barış Falay’ın diziden ölerek ayrılması konu alınıyor. Peki bu basına sızan Paramparça dizisi senaryosu doğru olabilir mi?

Arkadaşlar aslında basına sızma olayı şu şekilde gerçekleşti; Barış Falay İçerde Dizisi yapımcısı Ay Yapım ile İçerde dizisi kadrosuna dahil olmak için görüşme yapmış ve kabul edilmiş; dolayısıyla Harun’un  Paramparça’da öleceğini ve İçerde dizisine geçeceğini tahmin edebiliriz.

Harun karakterinin Paramparça dizisi 90. bölümde yani 6 şubat pazartesi ekanlara gelecek bölümde ölerek diziden ayrılması kesinleşti. 

Aslında etik olarak ben bu şekilde basına sızan senaryolar ile ilgili haber yapmayı sevmem; zira insanların emeği çalınmış oluyor ve bizde bu hırsızlığa destek oluyoruz.

Paramparça dizisi için basına sızan bu senaryo ne yazık ki gerçek; senaryo da Harun karakteri ile Avukat Candan karakterini canlandıran Ahu Yağtu’nun da ölerek diziden ayrıldığı görülüyor. Paramparça dizisinin basına sızan senaryosunun tamamını etik kurallar gereği sizler ile paylaşmıyoruz; ancak Paramparça’da Harun ve Candan’ın öleceğini ve Ahu Yağtu ile Barış Falay’ın Paramparça’dan ayrılacağını sizlere kesin olarak söyleyebiliriz.

Paramparça dizisinde son olarak Ozan babasının Cihan değil Harun olduğunu öğrenmiş ve ipleri koparmıştı. Diğer taratan ölüm ile yüzleşen Dilara’da son anda hayata dönüyor. Candan ise büyük bir tuzağa düşecektir.

Paramparça Harun Öldü Videosu