Paramparça Deniz Geri Dönecek mi? Ceyhun Mengiroğlu Neden Ayrıldı

Paramparça  dizisinde daha önce de bahsettiğimiz gibi yaprak dökümü devam ediyor. Bilindiği üzere Paramparça dizisinde daha önce Avukat Candan karakterine hayat veren Ahu Yağtu, Sinem Öztürk’ün canlandırdığı Selma ve Maide karakterini canlandıran Hümeyra Akbay diziden ayrılmıştı.

Paramparça  dizisi yapımcısı Endemol Shıne Turkey dizide Deniz karakterine hayat veren Ceyhun Mengiroğlu’nun da senaryo gereği diziden ayrıldığını açıkladı. Paramparça dizisinde Cansu ve Deniz büyük bir aşk ile anne ve babalarını dinlemeden evlenmişlerdi; bir de bebekleri olan  Cansu ve Deniz çifti Deniz’in yaşadığı hastalık sebebi ile sıkıntılar yaşanmıştı. Deniz, senaryo gereği Cansu’nun bir türlü kendine gelememesi ve bazı olumsuz davranışlarına dayanamadı ve bir veda mektubu yazarak evi terk etti. Deniz’in ülkeyi terk etmesi ile  Paramparça  dizisinden Ceyhun Mengiroğlu  ayrılmış oldu. 

Paramparça Deniz Geri Dönecek mi?

Paramparça’nın yönetmeni Altan Dönmez, Ceyhun Mengiroğlu’na bir veda mesajı yayınladı ve Ceyhun Mengiroğlu ile yollarını ayırdıklarını duyurarak teşekkür etti. Resmi olarak da Ceyhun Mengiroğlu ile Endemol Shıne Turkey yollarını ayırmış oldu.

 

Paramparça Deniz Geri Dönecek mi? Ceyhun Mengiroğlu Neden Ayrıldı (4 Yorum)