Paramparça Cihan’ın Sevgilisi Rolünde Kim Oynayacak 3. Sezon 2016

Paramparça Şükran Ovalı’nın (Ayşe) yerine kim gelecek Cihan’ın eşi sevgilisi rolünde kim oynayacak rol alacak…

paramparça yeni oyuncu kim resimleri (2)

Paramparça yeni gelişme ile şok etkisi yarattı bildiğiniz gibi Nurgül Yeşilçay’dan sonra dizide Ayşe karakterini canlandıran Şükran Ovalı sızan bilgileri ile 70. Bölümde 13 Haziran 2. sezon finalinde diziden ayrılacak. Çıkan sıkıntılar yüzünden ayrılmaz isteyen oyuncu için finalde bir ölüm sahnesi yazıldı ve bu durum hiç hesapta yoktu.

Ayşe Ovalı yaptığı açıklamada Erkan Petekkaya ile anlaşamadıklarını bu anlaşmazlık kendi oyunculuk performansını da etkilediğini söyledi. Erkan Petekkaya ise twitterdan yaptığı açıklamada ” Ayşe tartışabileceğim bir arkadaşım değil…” seklinde sözler sarf etti.

Peki sezon finalinde Ayşe öldükten sonra onun yerine gelecek oyuncu kim olacak Erkan Petekkaya’nın yeni başrol partneri gelecek mi gelmeyecek mi ?

paramparça yeni oyuncu kim resimleri (1)

Paramparça 2016 2017 yeni sezonda Cihan’ın Sevgilisi Kim Olacak  Yeni Başrol Hangi Oyuncu ?

Gülseren ve Ayşe’den sonra yeni biri olacak mı senaryoya kim eklenecek ? konuları bu olaydan sonra merakları cezbetti. Aldığımız haberler göre Paramparça yeni sezonda yani 2016 2017 yılında ekrana gelecek 3. sezonda Cihan için yeni bir sevgili senaryoda yazılmayacak. Büyük ihtimal ile Erkan Petekkaya‘ya yeni sevgili partner diziye gelmeyecek. Yapımcılar Nurgül Yeşilçay ve Ayşe Ovalı‘dan sonra diziye yeni oyuncu dahil etmeyecek. Bakalım yeni konular gelecek sezon nasıl olacak ?

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Paramparça Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2017 2018 4. Sezon İşte Açıklama