Paramparça Ayşe Öldü mü? Neden Öldü

Paramparça dizisinde Ayşe karakteri ölecek mi Ayşe yeni sezonda Paramparça da devam edecek mi? İşte detaylar

paramparça şükran ovalıStar Tv ekranlarında Endemol Shine Türkiye tarafından hazırlanan ve pazartesi günü ekranlara gelen Paramparça dizisinde şok bir ayrılık daha yaşanmak üzere.

Paramparça dizisinde Ayşe karakterine hayat veren Şükran OVALI diziden ayrılacağını Star Gazatesi yazarlarına verdiği röportajda önümüzde ki sezon yeni bir dizi ile ekranlarda olmak istediğini belirtti.

Peki Paramparça dizisinden Şükran Ovalı ayrılacak mı?Paramparça Ayşe yen sezon fotoğrafları

Evet Paramparça dizisinde artık Ayşe karakteri olmayacak. Ayşe karakterine hayat veren Şükran Ovalı Paramparça dizisinin 2. sezon finalinde ölerek diziden ayrılacağını da duyurdu. Paramparça dizisinin sezon finali senaryosunun da ortaya çıkması Endemol Shine Turkey’i oldukça zor durumda bıraktı.

[pembetext]Paramparça dizisinin 20 haziran pazartesi akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde Ayşe Cihan’ın babası Rahmi tarafından Cihan’ın ofisinde yanlışlıkla vurularak öldürülecek[/pembetext]paramparça ayşe öldü

Peki Şükran Ovalı Paramparça dizisinden neden ayrıldı

Paramparça dizisinin 13 haziran akşamı yayınlanacak 70. bölüm sezon finalinde ölerek ayrılacak olan Şükran Ovalı ayrılık sebebini de açıkladı. Şükran Ovalı ne yazık ki dizide Cihan karakterini canlandıran Erkan PETEKKAYA ile anlaşamadıklarını bu anlaşmazlığın ise kendi performansını olumsuz etkilediğini de sözlerine ekledi.

Bilindiği üzere daha önce de dizide Gülseren karakterine hayat veren Nurgül Yeşilçay aynı sebeple diziden ölerek ayrılmıştı. Bu iki olay Erkan Petekkaya ile çalışmanın ne kadar zor olduğunu da ispatladı.

READ  Paramparça Ayşe (Şükran Ovalı) Diziden Neden Ayrıldı Çıktı