Paramparça 3. Sezonda Bitiyor Mu Final Mi Yapıyor 2016 2017

Paramparça Gelecek Sezon Final Mi Yapıyor Bitiyor Mu 2016 2017 3. Sezon Haberleri

Endemol Shıne Turkey’in sevilen dizisi Paramparça’dan final haberi geldi. 3 .sezon ve 96 bölüm izleyicisi karşısına çıkan Paramparça dizisi 20 mart pazartesi akşamı 96. bölümü ile izleyenlerine veda edecek.

Paramparça dizisinin final yapmasında senaryonun artık bitme noktasına gelmesi ve oyuncuların ve izleyicilerin projeden sıkılması sebep gösteriliyor.

 

[mavitext]Paramparça dizisi 2. sezonun sezon finalini 20 haziran 2016 akşamı 71. bölümü ile yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek[/mavitext]

Star Tv’nin fenomen dizisi Paramparça dizisi sezon finalini çekti. Dizinin 2. sezon finalinde Ayşe karakteri ile Şükran Ovalı diziden ayrılıyor. Nurgül Yeşilçay skandalından sonra bir de Şükran Ovalı’nın Erkan Petekkaya ile anlaşamaması dizide şok etkisi yarattı. Dizinin senaryosunda Ayşe karakterinin çıkarılması için finalde bir senaryo yazıldı. Bu durum izleyicilerin tepkisini almaya devam ediyor.paramparça 3. seon haber resim (1)

[mavitext]Şükran Ovalı Cihan’ın babasının silahından çıkan kurşunla ölecek. Böylelikle Harun ve Cihan arasında ki kavga yeni bir boyut daha kazanmış olacak. Paramparça’nın yeni sezonunda Cihan’ın tek sıkıntısı Harun da olmayacak. Deniz’in babası Burhan da Cihan’ı çok uğraştıracak yeni sezonda [/mavitext]

paramparça 3. seon haber resim (2)

Paramparça 3. Sezonunda Final Mi Yapacak Devam Mı Edecek ?

Bu olaylardan sonra sonra Paramparça ilerleyen günlerde neden bitti niye final yaptı soruları merak konusu olabilir keza Stat Tv kanalı Paramparça ile 3. sezon tüm yıl boyunca anlaşma yapmadı. Yapılan anlaşma ile 3. Sezon ilk 13 bölüm ekranlara gelecek eğer istenilen reyting rakamlarına ulaşılamaz ise Paramparça bu yıl finale gidebilir.

Aldığımız son haberlere göre Şükran Ovalı’nın yerine de bir oyuncu gelmeyecek. Cihan için bir sevgili veya eş karakteri senaryoda yazılmayacak. Yapımcılar ve senaristler bakalım gelecek sezon nasıl bir strateji yapacak bunu hep birlikte göreceğiz.

paramparça 3. sezon

Paramparça Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

fragman sayfamızda olacaktır